Utenoje „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Juventus“ 3

„Betsafe–LKL“ čempionate – dar viena Lietuvos čempionų pergalė. Kauno „Žalgiris“ išvykoje rezultatu 102:78 (27:18, 24:16, 27:24, 24:20) sutriuškino Utenos „Juventus“.

Marius Grigonis per pusę pirmojo kėlinio pataikė du tolimus metimus, o Joffrey Lauvergne pelnė du taškus su varžovo pražanga – 9:9. Rokas Jokubaitis pelnė septynis taškus, po du pridėjo J.Lauvergne ir Augustine’as Rubitas, keturis Martinas Gebenas, o kėlinuką taikliu tolimu metimu uždarė Karolis Lukošiūnas – 27:18.

Penkis taškus iš eilės pridėjo Lukas Lekavičius, A.Rubitas pataikė iš toli, o Marekas Blaževičius, R.Jokubaitis ir M.Grigonis pataikė po dvitaškį – 41:27. M.Blaževičius pelnė dar du taškus, o kėlinio pabaigoje gerą atkarpą sužaidęs Nigelas Hayesas įmetė aštuonis – 51:34.

Po pertraukos tris taškus įsirašė M.Gebenas, dešimt surinko M.Grigonis, o Paulius Jankūnas pataikė tritaškį – 67:50. P.Jankūnas ir Steve’as Vasturia sumetė baudų metimus, R.Jokubaitis įdėjo iš viršaus ir sumetė du baudų metimus, o kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė A.Rubitas – 78:58.

P.Jankūnas ir S.Vasturia paskutinį ketvirtį pradėjo taikliais dvitaškiais, o L.Lekavičius ir K.Lukošiūnas pasižymėjo surinkdami po tris taškus – 88:66. M.Gebenas įdėjo iš viršaus, P.Jankūnas pataikė tritaškį ir sumetė baudas – 95:70. K.Lukošiūnas smeigė dar vieną tritaškį, S.Vasturia pelnė šimtąjį komandos tašką, o M.Blaževičius įdėjo iš viršaus – 102:78.

„Žalgiris“: M.Grigonis 18, R.Jokubaitis 13 (6 rez. perd., 4 per. kam.), P.Jankūnas 12 (4 rez. perd.), K.Lukošiūnas 9, M.Gebenas 9, L.Lekavičius 8, N.Hayesas 8, A.Rubitas 8, M.Blaževičius 6, S.Vasturia 6 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 5.
„Juventus“: B.Crawfordas 18, G.Matulis 17, Ž.Skučas 15, M.Runkauskas 12.