Bilietų prekybos startas į kitos savaitės dvejas rungtynes „Žalgirio“ arenoje – penktadienį 3

Pasibaigus rungtynėms Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ne iškart patraukia į rūbinę, o aikštės viduryje dėkoja į rungtynes atvykusiems žiūrovams. Tokį vaizdą po daugiau nei 5 mėnesių pertraukos šią savaitę buvo galima išvysti „Žalgirio“ arenoje.

Pagal Vyriausybės nurodymus šiuo metu rungtynes gali stebėti ne daugiau nei 150 žiūrovų. Būtent tiek jų susirinko į šios savaitės „Betsafe–LKL“ rungtynes „Žalgirio“ arenoje.

Kauniečių artimiausiomis dienomis laukia tikras rungtynių maratonas, o į kitą savaitę vyksiančius mačus „Žalgirio“ arenoje netrukus startuos bilietų prekyba.

Balandžio 30 d., penktadienį, žalgiriečiai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus, o gegužės 2 d., sekmadienį, į Kauną atvyks Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda.

Bilietų prekyba į šias dvejas rungtynes prasidės balandžio 23 d., penktadienį, 12.00 val., o pirmieji bilietus iki balandžio 26 d. 23.59 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras balandžio 27 d., antradienį, 10.00 val.

Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik pirmajame arenos aukšte esančiose auksinėje ir sidabrinėje zonose bei VIP parketinėse vietose. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas 2 metrų atstumas.

Auksinėje ir sidabrinėje zonose bilietus įsigiję žiūrovai galės pasijusti kaip minioje – dėl saugumo paliktose laisvose kėdėse bus įsitaisę iš namų komandą palaikančių sirgalių kartoniniai atvaizdai.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Bilietą įsigiję aistruoliai gaus ir nemokamą parkavimo vietą prie arenos.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Vartoti maistą ir gėrimus arenoje rungtynių metu draudžiama. Durys į areną bus atidarytos penktadienį nuo 18.20 val., sekmadienį – nuo 16.50 val.

Komentarai

  1. 817182

    917399

  2. g727i95j7yggabe9po1c3uwzab3huyvuxbn0

    kh6osdfnh2qkkfodzsbgdy63kfdl425y7fx4

  3. Erikas

    Super