Penktadienį bilietų prekybos startas į paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Žalgirio“ arenoje 1

Rungtynių maratoną „Betsafe–LKL“ čempionate baigiantys įveikti Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kitą savaitę sužais paskutinę reguliariojo sezono dvikovą „Žalgirio“ arenoje. Trečiadienį, gegužės 5 d., žalgiriečiai priims vieną pirmenybių lyderių – Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Pagal Vyriausybės nurodymus šiuo metu rungtynes gali stebėti ne daugiau nei 150 žiūrovų. Būtent po tiek jų ir susirenka į pastaruosius „Betsafe–LKL“ mačus „Žalgirio“ arenoje.

Bilietų prekyba į rungtynes su „Lietkabeliu“ prasidės balandžio 30 d., penktadienį, 10.00 val., o pirmieji bilietus iki gegužės 3 d. 23.59 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras gegužės 4 d., antradienį, 10.00 val.

Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik pirmajame arenos aukšte esančiose auksinėje ir sidabrinėje zonose bei VIP parketinėse vietose. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas 2 metrų atstumas.

Auksinėje ir sidabrinėje zonose bilietus įsigiję žiūrovai galės pasijusti kaip minioje – dėl saugumo paliktose laisvose kėdėse bus įsitaisę iš namų komandą palaikančių sirgalių kartoniniai atvaizdai.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Bilietą įsigiję aistruoliai gaus ir nemokamą parkavimo vietą prie arenos.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Vartoti maistą ir gėrimus arenoje rungtynių metu draudžiama. Durys į areną bus atidarytos nuo 18.20 val.

Komentarai

  1. serž

    Kodėl ne 1500 žiūrovų, juk tokioje arenoje bus daug geriau apsaugoti žmones nei kokiuose “maršuose” ar taip jaunimo susibėgimuose vartojant “įvairius gėrimus”.