Krepšinio ir komandos draugų pasiilgęs J.Lauvergne: „Viskas klostosi gera kryptimi“ 0

Praėjusią savaitę „Žalgirio“ rūbinėje po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl skardėjo aukštaūgio Joffrey Lauvergne balsas – krepšininkas po Prancūzijoje atliktos peties operacijos ir pirmosios reabilitacijos dalies grįžo pas komandos draugus į Kauną.

Išsiskirti su kitais žalgiriečiais J.Lauvergne teko po to, kai krepšininkas dar Eurolygos antrojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa skausmingai nusileido ant parketo ir patyrė peties traumą.

Sugrįžęs į Lietuvą tęsti reabilitacijos J.Lauvergne pokalbyje su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku papasakojo apie norą sugrįžti į aikštelę ir reabilitacijos eigą.

„Buvau visko pasiilgęs – buvimo komandoje tarp vyrukų, žaidimo. Žinojau, kad kurį laiką žaisti negalėsiu ir teks priprasti, bet pasiilgti komandos draugų yra kas kita. Džiaugiuosi sugrįžęs ir jau pradėsiu treniruotis tam, kad įgyčiau ir palaikyčiau formą, išnaudosiu šį laiką prasmingai, – pasakojo prancūzas. – Kiekvieną savaitę mobilumas ir paslankumas vis didesnis, šiuo metu dešinioji ir kairioji pusės juda beveik identiškai, tik trūksta tvirtumo. Jo atgavimas yra antroji reabilitacijos dalis, tad viskas normalu. Prieš išvykdamas iš Prancūzijos turėjau susitikimą su chirurgu, jis džiaugėsi esama padėtimi ir sakė, jog viskas klostosi gera kryptimi.“

Krepšininkui gimtinėje buvo atlikta operacija, kurios metu stiprinta traumuota peties vieta. Kol kas J.Lauvergne dar negali lieti prakaito treniruoklių salėje stiprindamas kūną. Tam reiks žalios šviesos signalo iš specialistų Prancūzijoje, atlikusių operaciją žalgiriečiui.

„Po maždaug trijų savaičių, kai po operacijos bus praėję 2 mėnesiai, bus atliktas kaulo skenavimas. Jie paėmė dalį kaulo, kad galėtų jį perkelti į priekį, tad reikia atlikti šį skenavimą, jog paaiškėtų, ar kaulas prigijo. Jei taip, artimiausias keturias savaites po rezultatų pradėsiu kūno stiprinimo procesą, o po trijų mėnesių galėsiu vėl žaisti. Tad galėčiau grįžti maždaug sausio pabaigoje“, – pasakojo krepšininkas.

Net ir negalėdamas žaisti krepšinio J.Lauvergne veržiasi į aikštę ir pasitiki specialistų žodžiais. Anot paties krepšininko, tokios traumos, kokią patyrę jis, yra artimos regbio žaidėjams, todėl jis gali remtis jų patirtimi sugrįžtant atgal į profesionalų sportą.

„Vieta, kurioje man atlikta operacija, yra geriausia pečių traumų klinika Prancūzijoje, o šis chirurgas atlieka daug operacijų regbio žaidėjams – jiems tai dažna trauma. Taip, o žaidėjams leidžia žaisti jau po 3 mėnesių, tad patikėkit, jeigu regbininkai žaidžia po 3 mėnesių, tai turėčiau žaisti ir aš, nes jie deda galvą ten, kur nedėtum kojos – tai neįtikėtina“, – aiškino vidurio puolėjas.

Viso pokalbio metu, kurį gali matyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai, J.Lauvergne papasakojo apie laiką be krepšinio, pasidalijo mintimis apie žalgiriečių žaidimą bei atskirų komandos draugų pasirodymą pastaruoju metu.

3840x530