„Kauno Žalgiris“ iškovojo svarbią ir užtikrintą pergalę Marijampolėje 0

„Optibet A lygoje“ itin svarbią ir užtikrintą pergalę iškovojo „Kauno Žalgiris“ – Roko Garasto kariauna tris taškus parsiveža iš Marijampolės. Atkeltose 28-ojo turo rungtynėse kauniečiai rezultatu 2:0 (2:0) įveikė vietos „Sūduvą“.

Pirmoji pavojinga situacija šiame mače buvo sukurta kėlinio viduryje. Aleksandro Živanovičiaus klaida pasinaudojęs Nerijus Valskis surado baudos aikštelėje Antoną Fase, tačiau pastarasis į vartų plotą nepataikė.

32-ąją minutę patyręs N. Valskis pats pademonstravo, kaip reikia realizuoti dėkingas galimybes. 35-erių puolėjas puikiai suvaldė kamuolį po Karolio Šilkaičio perdavimo ir pasiuntė jį į vartus. Maža to, po dar 10 minučių N. Valskis asistavo Divine’ui Naah, kuris padvigubino rezultatą.

Prieš pat pertrauką „Sūduva“ galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau Xabi Auzmendi smūgį galva puikiai atrėmė Deividas Mikelionis.

Antrame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, nors „Kauno Žalgiris“ turėjo dar daugybę progų – idealiomis progomis nepasinaudojo A.Fase.

Artimiausias savo rungtynes „Kauno Žalgiris“ jau spalio 23 dieną žais atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione. Prekyba bilietais prasidės spalio 20 dieną.