„Kauno Žalgiris“ tapo Futsal A lygos čempionu 0

sportas.lt

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygos sezonas buvo užbaigtas ir galiausiai sužinota, kurios komandos iškovojo medalius. Lietuvos čempionų titulą apgynė „Kauno Žalgiris“.

Dentinho auklėtiniai finalinėje serijoje iki trijų pergalių šiandien pilnoje Kauno sporto halėje trečią kartą nugalėjo Jonavos „Vikingus“, o jie liko su sidabro medaliais.

„Green White Boys“ palaikoma Kauno komanda 8:4 palaužė „Vikingų“ žaidėjus. „Kauno Žalgiriui“ pavyko puikiai pradėti rungtynes.

Juos į priekį išvedė Jandersonas, po kelių akimirkų pranašumą padvigubino Deividas Reimaris, o įpusėjus kėliniui trečią įvartį pridėjo brazilas Wesley.

Tačiau dar iki pertraukos „Vikingams“ pavyko varžovų pranašumą sumažinti iki minimumo. Tai padarė tikslūs Taraso Onufrako ir Maksymo Avetysiano smūgiai.

Visgi, gan greitai po pertraukos Wesley sukūrė kiek saugesnį skirtumą, kuris galiausiai žaibiškai išaugo įpusėjus antrajam kėliniui – per penkias minutes „Kauno Žalgiris“ pelnė net keturis įvarčius ir jų persvara išaugo iki 8:2.

Rungtynes „Vikingai“ užbaigė įmušdami du įvarčius, bet tai didelės reikšmės neturėjo – čempionų taurę į viršų kėlė „Kauno Žalgiris“.