Įvarčiais pasismaginęs „Kauno Žalgiris“ žengė į LFF taurės aštuntfinalį 0

Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas Pasvalyje vykusiose rungtynėse rezultatu 6:0 (4:0) įveikė FK „Dembava“ ekipą ir žengė į LFF taurės aštuntfinalio etapą.

Dvikova prasidėjo energingomis kauniečių atakomis, o jau trečią susitikimo minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kurį stipriu smūgiu pelnė Florianas Davidas – 1:0.

Lietuvos vicečempionai toliau kūrė progas, bet kuriam laikui žaidimą sutrikdė Setho Sincere’o patirta trauma.

21-ąją minutę jau minėtas F.Davidas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o koją laiku ir vietoje pastatęs Xabi Auzmendi pelnė įvartį – 2:0.

Per likusią pirmojo kėlinio pusę dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo ir kitas „Kauno Žalgirio“ legionierius Srdjanas Spiridonovičius – 4:0.

57-ąją susitikimo minutę 17-metis Nidas Vosylius uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo ir savo „hattricką“ įformino S.Spiridonovičius – 5:0.

Po kiek daugiau nei dešimties minučių tašką rungtynėse padėjo jau minėtas N.Vosylius. Sulaukęs Abdulgafaro Opeyemi perdavimo jis mušė tiksliai ir įtvirtino pergalę – 6:0.