„Kauno Žalgirio“ futbolininkams nepavyko įveikti Gargždų „Bangos“ 26

„Optibet A lygoje“ antradienį buvo sužaistos atkeltos 24-ojo turo rungtynės, kurios baigėsi taikiai. „Kauno Žalgirio“ futbolininkams išvykoje nepavyko įrodyti pranašumo prieš Gargždų „Bangą“ – 1:1 (0:1).

Dvikovos pradžia svečiams prasidėjo puikiai: 5-ąją minutę žalgiriečių naujokas Vilius Armanavičius pabandė atlikti tolimą smūgį, po kurio kamuolys atsidūrė vartuose.

„Banga“ išsiskyrė Karolio Žebrausko šūviu, kai kamuolys atsimušė į skersinį, savo ruožtu, Antono Fase bandymą atrėmė M. Bertašius.

Antrame kėlinyje Gargždų ekipa buvo aktyvesė ir savo tikslą pasiekė standartinės padėties metu. 63-iąją minutę po pakelto kampinio Ričardas Šveikauskas pamušė kamuolį link Roberto Vėževičiaus, kuris jį nukreipė į vartus.

Gargždiškiai ne tik atsilaikė, bet ir patys kartais kėlė pavojų varžovų vartams. Po šių lygiųjų „Banga“ turi 23 taškus bei rikiuojasi septinta, „Kauno Žalgiris“ su 29 taškais žengia penktas.