„Kauno Žalgiris“ išvykoje pralaimėjo Poznanės „Lech“ 4

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjimu pradėjo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos kovas. Pirmosiose antrojo atrankos etapo rungtynėse Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai išvykoje Poznanės „Lech“ komandai pralaimėjo rezultatu 1:3 (0:3).

Pirmasis rungtynių įvartis į Deivido Mikelionio vartus krito jau 11-ąją susitikimo minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo už žalgiriečių nugarų pabėgęs Dino Hotičius – 0:1.

Poznanės „Lech“ ekipa turėjo dar keletą progų, tačiau kontratakoje to paties D.Hotičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto, o ne pačius sudėtingiausius varžovų smūgius atrėmė jau minėtas D.Mikelionis.

Savo ruožtu žalgiriečiai taip pat surengė keletą kontratakų, tačiau nei viena iš jų pirmame kėlinyje nesibaigė smūgiais į varžovų vartų plotą.

Ypač nesėkmingai „Kauno Žalgiriui“ susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga. 41-ąją minutę prie kamuolio baudos aikštelėje pirmiau suspėjo ir kamuolį į vartus pasiuntė Antonio Miličius, o baigiantis kėlinio laikui smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė Radoslawas Murawskis – 0:3.

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių antrame kėlinyje savo atsakymą rado ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkas. Su kamuoliu gerai susitvarkė, varžovą įveikė ir smūgiu iš maždaug 25 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Antonas Fase – 1:3.

Per likusį laiką aikštėje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, nors pusprogių ir savų bandymų turėjo tiek šeimininkai, tiek svečiai.

Atsakomosios rungtynės su Poznanės „Lech“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyks jau rugpjūčio 3 dieną, 19 valandą. Bilietus galima įsigyti oficialioje „Kauno Žalgirio“ bilietų platinimo sistemoje arba paspaudus čia.

Komentarai

 1. Vytautas

  Žiūrėjau per internetinį kanalą ir mačiau beviltišką Žalgirio žaidimą. Kad bus geriau Kaune- netikiu, nes su tokiu treneriu ir turimais žaidėjais reikia džiaugtis, kad nebuvo sutriuškinimo… Pirmiausia- būtina keisti trenerį, bet kas eis iš rimtų trenerių į lūzerių žaidėjų pilną komandą??

 2. Šančiai

  Ne tas futbolo lygis, kurį žaidžia Žalgiris. Prie tokio trenerio tik žemo lygio Lietuvos futbolo lygos komandos nepretenduojančios į medalius žaidimas…

 3. Fan

  O bus per TV kanalą kokios informacijos tyli kalnas

 4. Fa

  Kaip su tv