„Optibet A lygoje“ Kauno derbis baigėsi taikiai 1

„Optibet A lygoje“ buvo sužaistas atkaklus derbis tarp Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipų. LFF Kauno treniruočių centro stadione vykusi 27-ojo turo dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Sėkmingiau dvikovą pradėjo šeimininkai, kurie 28-ąją minutę pelnė įvartį – smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko Patrickas Popescu.

Antrajame kėlinyje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir pasižymėjo 61-ąją minutę, kai Artūras Dolžnikovas iš baudos aikštelės krašto atliko perdavimą ir Nerijus Valskis kamuolį pasiuntė į vartus.

Be to, 74-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas „Hegelmann“ žaidėjas Denisas Bošnjakas.

Rungtynių pabaigoje abi ekipos turėjo progų, bet jomis nepasinaudojo.