Į „Kauno Žalgirį“ grįžta vienas praėjusių sezonų lyderių 0

Vasaros pabaigoje „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė dar vieno papildymo prieš paskutinę sezono dalį. Žaliai baltus marškinėlius ir vėl apsivilks čia pusantrų metų jau rungtyniavęs Divine’as Naah.

2021-ųjų vasarą prie Kauno ekipos prisijungęs legionierius iš Ganos „Kauno Žalgirio“ klube rungtyniavo iki 2022-ųjų pabaigos ir padėjo komandai per dvejus metus iškovoti bronzos ir sidabro medalius Lietuvos čempionate.

Po 2022-ųjų sezono saugas išvyko rungtyniauti į Azerbaidžano aukščiausios lygos Tovuzo „Turan“ ekipą, su kuria sezoną užbaigė šeštoje turnyro lentelės vietoje.

Vilkėdamas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius D.Naah visuose turnyruose spėjo sužaisti 57 rungtynes, per kurias pelnė 8 įvarčius.

„Smagu grįžti ten, kur praleidau vieną geriausių savo karjeros etapų. Komanda yra pasikeitusi, bet grįžtu lyg ir nebūčiau niekur išvykęs. Nors sezonas kol kas nesiklosto taip, kaip planuota, turime didžiulį norą sezoną užbaigti galingai ir iškovoti LFF taurės trofėjų“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

Į Lietuvą jau atvykęs futbolininkas „Kauno Žalgirio“ klube ir vėl vilkės 23-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Komentarai