Šešis įvarčius pelnęs „Kauno Žalgiris“ šventė pergalę Marijampolėje 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai Lietuvos čempionate įsirašė dar tris taškus į savo sąskaitą. Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda 28-ojo turo rungtynėse Marijampolėje rezultatu 6:2 (1:2) pranoko vietos „Sūduvą“.

Dvikova kauniečiams prasidėjo jau 8-ąją minutę praleistu įvarčiu – po standarto „Sūduvos“ legionierius tiksliai mušė galva.

Tiesa, jau visai netrukus Xabi Auzmendi perdavimu pasinaudojo ir rezultatą tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą išlygino Nerijus Valskis, kuris pasižymėjo jau trečiose rungtynėse iš eilės – 1:1.

Nors žalgiriečiai pirmame kėlinyje ilgiau žaidė su kamuoliu ir dažniau priartėdavo prie varžovų vartų, vėl teko vytis varžovus. 24-ąją minutę „Sūduva“ pasinaudojo dar viena klaida gynyboje ir išsiveržė į priekį.

Visa dvikovos eiga aukštyn kojomis apsivertė jau antroje susitikimo pusėje, kurioje Kauno ekipa ne tik išlygino rezultatą, bet jį persvėrė bei susikrovė solidų pranašumą.

Iš pradžių dviem tiksliai smūgiais rezultatą išlygino ir komandą į priekį išvedė startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Edvinas Kloniūnas (3:2), kuris į Marijampolės klubo vartus įvartį pelnė ir trečiojo rato dvikovoje.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos E.Kloniūno pasirodymą pakartojo ir po keitimo aikštėje pasirodęs Florianas Davidas. Prancūzas nutraukė daugiau nei du mėnesius trukusią įvarčių sausrą ir taip pat pasižymėjo dubliu – 5:2.

Jau per pridėtą laiką tašką rungtynėse padėjo taip pat po keitimo aikštėje pasirodęs Armandas Kučys – po jo smūgio nuo vartininko atsimušęs kamuolys atsidūrė vartuose  (6:2).

Komentarai