Pergalė Šiauliuose iš rankų „Kauno Žalgiriui“ išslydo paskutinėmis akimirkomis 3

Gausiai Šiaulių miesto stadione susirinkę žiūrovai stebėjo istorines „Optibet A lygos“ rungtynes, nes būtent šiandien pirmą kartą buvo naudojama VAR sistema. 29-ajame čempionato ture „Kauno Žalgiris“ dramatiškoje dvikovoje su FA „Šiauliai“ ekipa pasidalino po tašką 1:1 (1:0).

Susitikimas prasidėjo pagal kauniečių planą – jau trečiąją minutę po Viliaus Armanavičiaus perdavimo kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė Gratas Sirgėdas.

Pirmajame kėlinyje rezultatas nepasikeitė, tačiau tam progų tikrai buvo – kelis kartus pavojingai smūgiavo Artūras Dolžnikovas. Vienas jo smūgis sudrebino skersinį. Vienas prieš vartininką Gustą Baliutavičių buvo iššokęs Xabi Auzmendi, tačiau puikiai sužaidė šiauliečių vartų sargas. FA „Šiauliai“ atakoje taip pat turėjo keletą galimybių, tačiau pramušti Deivido Mikelionio ginamų vartų nepavyko.

Antrajame kėlinyje dvi puikias progas nuostabiais perdavimais komandos draugams sukūrė Danielis Romanovskis – po Simono Urbio smūgio „Žalgirį“ gelbėjo D. Mikelionis, o Eligijus Jankauskas į vartus nepataikė.

75-ąją minutę po Divino Naah smūgio šiauliečius įspūdingai gelbėjo vartininkas, o prie kamuolio atsidūręs Gratas Sirgėdas į vartus nepataikė.

Kai atrodė, kad su trimis taškais į Kauną grįš Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai, jau septintąją kompensuoto laiko minutę po VAR peržiūros arbitras iš Latvijos parodė į 11 metrų žymą. Ukrainietis Oleksijus Ščebetunas šaltakraujiškai realizavo baudinį ir išlygino rezultatą.

Žalgiriečiai po šių lygiųjų su 39 taškais rikiuojasi penktoje turnyro lentelės pozicijoje, FA „Šiauliai“ ekipa sąskaitoje turi 55 taškus ir užima trečią vietą.

Komentarai

  1. Šančiai

    apgailėtina ,,futbolo’ ,, komanda’… Kam tokia reikalinga? tik ,,geriems“ vyrams, kad gautų geras kėdes ir solidžias algas. Tipo kaip kažkoks kalnietis… Lūzerių gauja ir taškas.

  2. Sanciam

    Pusk tu nx mulki

  3. Tt

    O kada žais del taurės