„Kauno Žalgirio“ futsal ekipa komplektaciją užbaigė su dar vienu brazilu 6

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda užbaigė artėjančio sezono komplektaciją ir pristato dar vieną ekipos naujoką. Naujame sezone komandos marškinėlius vilkės dar vienas žaidėjas iš Brazilijos – Vinicius Carvalho.

„Esu labai laimingas tapęs „Kauno Žalgirio“ futsal klubo dalimi. Prisijungti prie ekipos, kuri žaidžia Čempionų lygoje yra mano išsipildžiusi svajonė“, – kalbėjo Vinicius.

24-erių brazilas iki šiol žaidė gimtojoje Brazilijoje. Čia Vinicius kelerius metus vilkėjo „Assoeva“ futsal ekipos marškinėlius, o vėliau atstovavo „Ceara“ salės futbolo komandai.

Naujasis žalgirietis pasakojo, kad prisijungęs prie komandos nori pasisemti patirties iš „Kauno Žalgirio“ žaidėjų, pagerinti savo žaidimo techniką ir taip padėti ekipai pasiekti savo užsibrėžtus sezono tikslus.

„Jaučiuosi motyvuotas dėl šių naujų iššūkių savo gyvenime. Mano lūkesčiai šioje komandoje yra labai dideli. Šio sezono metu stengsiuosi tobulėti kaip žaidėjas ir padėti žalgiriečiams apginti visus turimus titulus bei pasiekti geriausių rezultatų UEFA Futsal Čempionų lygoje“, – pasakojo komandos naujokas.

Vinicius komandoje vilkės 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius ir debiutuoti galės jau rugsėjo 10-osios kontrolinėse rungtynėse su „Riga“ iš Latvijos.

Rungtynės Kauno sporto halėje prasidės 19 valandą, o įėjimas į jas yra nemokamas.

Komentarai

 1. T

  Gal bus per tv

 2. $

  O logo atspindi futsal ir futbola? Kam reikejo to šablono naujo, kuris prasilenkia su protu?

 3. Kaunietis tikras

  Keistuoliai jie – nusipirko „Spyri“ ir makaluojasi su juo kazkur lenteles viduryje, nusipirko „Vyti“ ir jokio progreso nuo to laiko, o siais metais turbut dar pakris lenteleje. Futlsal’e kapojasi su zinomomis Europos komandomis, o oficialiame savo saite net komandos sudeties su foto ir pagrindine info sudeti negali… Tai kam tada buvo visos sitos investicijos?

 4. Koks

  Tavo reikalas ? Sedi po vaivorykstes skeciu ir sedek. Dar tikru jis save laiko.

 5. LT

  Paskutiniu metu labai daug kas prasilenkia su protu

 6. €£¥£€

  Nuimkit ta apelsino spalva nuo logo…