Pirmose kontrolinėse rungtynėse – „Kauno Žalgirio“ pergalė prieš „Daugavpils“ 1

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Glenno Stahlio auklėtiniai „Kauno Žalgirio“ futbolo manieže rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Daugpilio „Daugavpils“ ekipą iš Latvijos.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo tokios sudėtis: D.Mikelionis, S.Sincere, J.Noslin, A.Hernandez, M.Rale, D.Naah, Ž.Benedičič, G.Sirgėdas, žaidėjas peržiūroje, A.Dolžnikov ir A.Kučys.

Nuo pat susitikimo pradžios kauniečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir nuolat spaudė varžovus jų pačių aikštės pusėje, bet kurti progas sekėsi sunkiai.

15-ąją susitikimo minutę baudos smūgį šalia varžovų vartų atliko Gratas Sirgėdas, vėliau galva virš vartų kamuolį nukreipė Armandas Kučys.

Sužaidus pusę valandos labai gerą progą pasižymėti turėjo gynėjas Jasonas Noslinas. Po standartinės situacijos ir G.Sirgėdo perdavimo į baudos aikštelę, olandas smūgiavo galva, tačiau smūgį atrėmė varžovų vartų sargas.

Kėlinio pabaigoje „Kauno Žalgiris“ uždirbo dar vieną standartą, po kurio pagaliau krito ir pirmasis rungtynių įvartis. Kamuolys patogiai atšoko Divine’ui Naah, kuris nesuklydo ir išvedė komandą į priekį – 1:0.

Po pertraukos vietoje Divine’o Naah ir Deivido Mikelionio aikštėje pasirodė Vilius Armanavičius ir Ignas Plūkas.

Vos prasidėjus antram kėliniui dar vieną neblogą progą turėjo G.Sirgėdas, bet iš kelių metrų atliktą smūgį atrėmė Latvijos ekipos vartininkas.

Rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei valandą aikštės šeimininkams pavyko padidinti savo pranašumą. Baudos aikštelėje kamuolį pasiekęs A.Kučys įvartį pasiekė technišku smūgiu į tolimą kampą – 2:0.

Likus žaisti maždaug 20 minučių, G.Stahlis atliko masinį keitimą, po kurio aikštėje dar pasirodė N.Valskis, E.Kloniūnas, M.Spano, A.Opeyemi, O.Kayode, T.Milius, P.Nainys, N.Vosylius ir G.Buslys.

Per likusią rungtynių dalį nei viena komanda ryškesnių progų nebeturėjo, o rungtynių arbitrų švilpukas užtvirtino kauniečių pergalę rezultatu 2:0.