„Kauno Žalgiryje“ – Latvijoje žaidęs krašto saugas 3

Į treniruočių stovyklą Kipre „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas atvyko turėdamas dar vieną naują komandos narį. Nuo šiol oficialiai žalgiriečiu save vadinti gali 22-ejų metų Davidas Martinas Anane.

Iš Ganos kilęs atakuojantis dešiniojo krašto saugas pastarąsias dvi savaites dalyvavo „Kauno Žalgirio“ peržiūroje ir žaidė kontrolinėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ bei Gargždų „Banga“.

Afrikietis praėjusiame sezone rungtyniavo pajėgiausioje kaimyninės Latvijos futbolo lygoje, kur vilkėjo „Liepaja“ marškinėlius.

Per sezoną Latvijoje greičiu ir technika pasižymintis futbolininkas sužaidė 22 rungtynes, įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Čia esu viskuo patenkintas, ypač treniruočių sąlygomis. „Kauno Žalgiris“ yra profesionali komanda, jos žaidimo stilius man labai tinka, o kai mane taip maloniai priėmė, iškart supratau, kad man tai gera vieta. Iš manęs sirgaliai gali tikėtis įvarčių, rezultatyvių perdavimų ir kovos dėl šio logotipo“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

„Cheetah FC“ klube Ganoje karjerą pradėjęs saugas iš pradžių persikėlė į „Vista“ ekipą, o iš ten labai greitai patraukė į Daniją – Kopenhagos „Fremad Amager“ klubą. 

„Kauno Žalgirio“ klube D.Anane vilkės 11-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Komentarai

  1. Vytautas

    Rinkos verte – 125k. Varykit taip ir toliau – komplektuokites papigiaiskais noname’ais ir tikekites uzkariauti A lyga.

  2. LOL

    O ko tu Holando ar Salah nori :)

  3. 2053 , 024 2 05 , TAI ,

    toMA , sas duos , permeski , kita , viena , suma , siasiazianklia , GIARIASNIUS \\ BRANGIASNIUS , pasjims ,