Stovyklą Kipre „Kauno Žalgiris“ užbaigė pergalingai 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pergalingai užbaigė treniruočių stovyklą Kipre. Glenno Stahlio auklėtiniai paskutinėse kontrolinėse rungtynėse rezultatu 1:0 (1:0) įveikė „Syunik“ komandą iš Armėnijos.

Be dalies pagrindinių žaidėjų rungtyniavę žalgiriečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir gan greitai susikūrė pirmas pavojingas progas.

Atakos smaigalyje atsidūrė aktyviai krašte rungtyniavęs Oyinlola Kayode, tačiau du jo smūgiai tikslo nepasiekė.

Pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito beveik įpusėjus pirmai rungtynių pusei. Davidas Anane sulaukė gero perdavimo krašte, įsiveržė į baudos aikštelę, bandė atlikti perdavimą ir pats nukreipė atšokusį kamuolį į varžovų vartus.

Kėlinio pabaigoje neblogą šansą vėjais paleido Sethas Sincere’as, o prieš pat pertrauką pirmą kartą rungtynėse reaguoti turėjo ir Ignas Plūkas.

Antrojo kėlinio metu dar du pavojingus smūgius atliko D.Anane, o Vilius Armanavičius baudos smūgio metu mušė virš vartų.

Geriausią progą antrame kėlinyje turėjo peržiūroje dalyvaujantis puolėjas. Baudos aikštelėje kamuolį susitvarkęs žaidėjas stipriu smūgiu sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Startinė sudėtis: I.Plūkas, S.Sincere’as, J.Noslinas, M.Spano, A.Hernandezas, M.Rale, K.Šilkaitis, V.Armanavičius, O.Kayode, D.Anane ir A.Kučys.

Po keitimo žaidė P.Nainys, E.Kloniūnas, K.Hovenas, A.Dolžnikovas, T.Stelmokas ir puolėjas peržiūroje.