Sezono starte – „Kauno Žalgirio“ lygiosios Gargžduose 1

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai kovo 2 d. pradėjo 2024-ųjų „TOPsport A lygos“ sezoną. Pirmosiose rungtynėse Glenno Stahlio auklėtiniai išvykoje rezultatu 1:1 (0:0) sužaidė su Gargždų „Banga“.

Pirmieji rungtynėse pavojingą epizodą sukūrė gargždiškiai. Kėlinio viduryje baudos aikštelėje būtent jie laimėjo oro dvikovą, o kauniečių gynėjui teko kamuolį išmušti beveik nuo vartų linijos.

Netrukus idealų šansą turėjo puikaus Davido Anane perdavimo į baudos aikštelę sulaukęs Artūras Dolžnikovas, o virš vartų kėlinio pabaigoje taip pat smūgiavo Armandas Kučys.

Antrame kėlinyje žalgiriečių atakos buvo dar aštresnės. Iš pradžių tolimą smūgį šalia vartų atliko Žanas Benedičičius, o po Aldayro Hernandezo smūgio galva, į varžovų vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys.

Tiesa, mušti baudinio stojęs Gratas Sirgėdas įveikti varžovų vartininko Manto Bertašiaus nesugebėjo – vartininkas smūgį atrėmė.

Nepaisant to, „Kauno Žalgiris“ vis tiek išsiveržė į priekį. Pirmojo sezono įvarčio autoriumi tapo gražiai kamuolį į apatinį vartų kampą pasiuntęs Vilius Armanavičius, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

Ilgai džiaugtis turėtu pranašumu svečiams neteko, kadangi rungtynėms artėjant prie pabaigos rezultatą išlygino meistriškai gynėjus suklaidinęs Robertas Vėževičius.

Per likusį laiką pavojingesnių epizodų komandos nesukūrė ir galiausiai pasidalino po tašką.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai kovo 9 d. žais Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centre, kur jų lauks akistata su Kauno r. „Hegelmann“.