Sekmadienio dvikova tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Dainavos“ perkelta į Dariaus ir Girėno stadioną 0

„TOPsport A lygos“ 8-ojo turo rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir „Kauno Žalgirio“ turėjo būti žaidžiamos Alytaus komandos namų aikštėje, tačiau buvo perkeltos į Kauną.

Toks prašymas buvo patenkintas remiantis tuo, kad atšilus orams rungtynės neturėtų būti vykdomos uždarame Marijampolės futbolo manieže. Į centrinį miesto stadioną „Dainava“ grįžti planuoja vėliau.

Dariaus ir Girėno stadione rungtynės vyks balandžio 14 dieną, 18 val. 25 min. ir bus tiesiogiai transliuojamos per LRT PLIUS kanalą.

Tuo metu 17 turo rungtynės „Kauno Žalgiris“ – „Dainava“ birželio 15 d. vyks Alytaus miesto stadione.

Iki balandžio pabaigos žalgiriečiai savo namų tvirtovėje sužais dar ketverias rungtynes.

Balandžio 10 d. į Kauną atvyks šiuo metu „TOPsport A lygoje“ visus stebinantis ir įvarčio dar nepraleidęs Telšių „Džiugas“, balandžio 20 d. Kaune viešės Marijampolės „Sūduva“, o balandžio 24 d. kauniečiai antrą čempionato ratą pradės dvikova su Gargždų „Banga“.

„Kauno Žalgirio“ klubas futbolo gerbėjams paruošė specialų rinkinį į visas ketverias  balandžio mėnesio namų rungtynes – sutaupyti ir įsigyti bilietą į visus minėtus susitikimus galima vos nuo 20 eurų, paspaudus čia.

Dariaus ir Girėno stadione rungtynių metu gerą nuotaiką kurs „G-Spot DJ’s“, tribūnose bus galima sutikti komandos talismaną „Žalgirinį“, o stadiono fanų zonoje lauks rankų darbo stalo žaidimai.

Beje, su visų Dariaus ir Girėno stadione vyksiančių rungtynių bilietu, viešasis transportas Kauno mieste 3 val. prieš renginį ir 3 val. po jo yra nemokamas.

Vaikai iki 6 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą. 

Bilietais į rungtynes pasirūpinti galima internetu, „Žalgirio“ arenos bilietų kasose, arba Dariaus ir Girėno stadiono bilietų kasoje, kuri duris atveria likus valandai iki rungtynių. Tiesa, kol kas stadione už bilietus atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais.

Komentarai