„Kauno Žalgiris“ namuose patiesė „Dainavą“ 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai „TOPsport A lygoje“ pasiekė antrą pergalę iš eilės. Nerijaus Mačiulio vadovaujami kauniečiai Dariaus ir Girėno stadione 1:0 (0:0) patiesė Alytaus „Dainavos“ ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios žalgiriečiai kontroliavo situaciją, turėjo kamuolio kontrolę ir kūrė pavojingesnius epizodus.

Pirmame kėlinyje pavojingiausiu epizodu tapo itin klastingas Filipo Dangubičiaus smūgis į viršutinį vartų kampą, kurį atrėmė „Dainavos“ vartų sargas.

Virš vartų pirmame kėlinyje iš geros situacijos taip pat smūgiavo Gratas Sirgėdas, o kitus kauniečių bandymus blokavo varžovų gynėjai.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. N.Mačiulio komanda atakavo ir galiausiai pasiekė įvartį.

Po pavojingo F.Dangubičiaus smūgio komanda uždirbo kampinį, o po jo pirmą savo įvartį su žaliai baltais marškinėliais pelnė Maxime’as Spano Rahou.

Per likusį laiką „Dainava“ savo atsakymų nerado, o Kauno komandai dar vieną įvartį pelnyti galėjo puikią progą turėjęs Davidas Anane.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ pakilo į penktą poziciją lygoje.