L.Bičkauskas: „Sieksime demonstruoti kokybišką ir energingą futbolą“ 0

Pirmadienį antrosios pergalės „SMScredit.lt A lygoje“ sieks „Kauno Žalgirio“ futbolininkai. Žalgiriečiams šį kartą iššūkį mes vis dar be taškų esantis Kauno „Stumbro“ klubas.

„Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Laimis Bičkauskas tikisi, kad komanda pademonstruos kokybišką žaidimą ir įvertino pirmąsias tris sezono rungtynes.

„Nuotaikos kaip ir prieš kiekvienas rungtynes. Futbolininkai turėtų būti atsigavę, nes šeštadienį skyrėme poilsiui. Šiandien dirbome treniruotėje, o rytoj mėginsime pademonstruoti kaip įmanoma kokybiškesnį futbolą ir rungtynes pradėsime energingai.

Negaliu sakyti, kad sezono startas mums buvo labai netikėtas. Žaidėme su panašaus pajėgumo klubu „Uteniu“, išvykoje pasiekėme pergalę, žaidę ant slidžios aikštės negavome jokių traumų ar kortelių. Pirmąsias rungtynes vertinčiau tikrai teigiamai.

Antrame mače susidūrėme su žymiai galingesne „Trakų“ ekipa, su kuria gana neblogai kovojome, sugebėjome sukurti pavojingų išpuolių. Tuo tarpu varžovai išnaudojo dvi standartines situacijas, tačiau žaidėme prieš juos tikrai geriau nei praėjusį sezoną.

Su „Lietavos“ komanda mums pritrūko sportinės sėkmės ir Jonavos klubas sugebėjo išlyginti rezultatą. Kai pirmavome vienu įvarčiu, turėjome gerą progą pasižymėti, tačiau jos neišnaudojome. Pasikartojo nerašyta futbolo taisyklė – neįmuši tu, įmuša tau.

Per pirmas tris rungtynes galima pastebėti, kad pirmame ir antrame kėliniuose mūsų žaidimas skiriasi.  Žaidėjai dar nėra pajautę to viso žaidimo laiko, nes pasiruošimo metu per draugiškas rungtynes mes eksperimentuodavome, buvo atliekami keitimai ir futbolininkai nežaisdavo visų rungtynių. Manau, pradžioje sezono tai atsiliepia, tačiau su laiku tai susitvarkys“, – teigė L.Bičkauskas.

Tuo tarpu komandos kapitonas Ignas Dedura mano, kad kiekvienos derbio rungtynės – išskirtinės ir svarbios.

„Miesto derbis – visada svarbus. Nesvarbu, kur bežaistum ir kokios komandos žaistų, tačiau derbis yra derbis. Į tokią kovą komandos žengia su visišku susikaupimu, tad, manau, rungtynės bus įdomios. Mes esame pasiruošę“, – tikino futbolininkas.

I.Dedura taip pat ieškojo priežasčių, kodėl sėkmingai pirmąjį kėlinį sužaidusi komanda antrajame sustoja: „Tai yra psichologinis faktorius. Rungtynėse su „Lietava“ pirmavome 2:0 ir vos neįmušėme trečiojo įvarčio, tačiau vieną praleidome ir vėliau atsitraukėme, daugiau dėmesio skyrėme gynybai. Tie du įvarčiai padarė meškos paslaugą.“

4 taškus savo sąskaitoje turintis „Kauno Žalgiris“ turnyrinėje lentelėje užima penktą vietą, o vis dar be taškų esantis „Stumbras“ – paskutinis, aštuntas.

Kauno derbis tarp šių dviejų komandų įvyks kovo 21 dieną, pirmadienį, 18.30 val. Nacionalinės futbolo akademijos stadione (Aukštaičių g. 51).

Komentarai