Startavo prekyba bilietais į „Kauno Žalgirio“ rungtynes su „The New Saints“ 1

Futbolo aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į „Kauno Žalgirio“ ir „The New Saints“ komandų UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes Marijampolėje.

Ketvirtadienį „Kauno Žalgirio“ futbolininkai vietą antrame etape užsitikrino rezultatu 2:0 įveikdami „Europa“ ekipą iš Gibraltaro, o „The New Saints“ tą padarė namuose 2:0 įveikdami „Glentoran“ iš Šiaurės Airijos.

„Kauno Žalgiris“ su svečiais iš Velso liepos 20 dieną susitiks Marijampolės „Hikvision“ arenoje, adresu Kauno g. 125, Marijampolė.

Rungtynės prasidės 19 valandą, o bilietus nuo penktadienio sirgaliai įsigyti gali bilietai.lt kasose arba internetu paspaudę čia.

Įsigyjant bilietus iš anksto, moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma nuolaida (prie įėjimo į stadioną būtina pateikti teisę į nuolaidą pagrindžiantį dokumentą).

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną prie stadiono, bet nuolaidos taikomos nebus.

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

Apsaugines kaukes dėvėti stadione rekomenduojama, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys aistruoliai prašomi į rungtynių vietą nevykti.

Komentarai

  1. Artūras

    Gal planuojat sirgalius iš Kauno nuvežti autobusu