Staigmena krepšinį dievinantiems lietuviams: pristatytas riboto leidimo „Galaxy S23 Žalgiris edition“ 1

Kovo 31 d. technologijų bendrovė „Samsung“ ir Kauno „Žalgirio“ klubas pranešė apie pirmą tokį bendradarbiavimą Baltijos šalyse, išleisdami į rinką riboto tiražo „Samsung Galaxy S23 Žalgiris edition“ rinkinį, į kurį įeina „Galaxy S23“ išmanusis telefonas, „Burga“ sukurtas unikalaus dizaino telefono dėklas ir apsauginis stiklas. Rinkinį galima rasti visose „Žalgirisshop.lt“ bei fizinėse „Samsung“ parduotuvėse, o kiekvienas įsigijęs šį unikalų rinkinį ženkliai prisidės prie „Žalgirio“ biudžeto formavimo.

Riboto tiražo rinkinys ne tik išsiskiria krepšinio komandos atributika puoštais aksesuarais, bet ir suteikia galimybę atnaujinta „Žalgiris Insider“ programėle net metus naudotis nemokamai. Tai pirmas kartas Baltijos šalyse, kai technologijų gigantas ir vienas garsiausių krepšinio klubų pradeda bendradarbiauti. Kaip sako, „Samsung Electronics Baltics“ B2B vadovas Vaidas Bielinis, naujausias bendrovės flagmanas tapo dar patrauklesnis.

„Šis rinkinys – „Žalgirio“ gerbėjų svajonė ir kartu staigmena, kurią sukūrė „Samsung“, „Samsung parduotuvė“ ir „Žalgiris“. „Galaxy S23 Žalgiris edition“ – puikus rezultatas, kai savo srities lyderiai suvienija jėgas“, – tikina V.Bielinis.

Bendradarbiavimo pradžia džiaugiasi ir Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Didžiuojamės pradėdami bendradarbiavimą su vienu stipriausių prekinių ženklų pasaulyje. Visada yra malonu dirbti su rinkos lyderiais, o labiausiai džiugina, kad šios partnerystės vaisiais galės mėgautis „Žalgirio“ gerbėjai. Naujausias išmanusis telefonas, ypatingi aksesuarai, unikalaus dizaino dėklai –komandos gerbėjai šiuo rinkiniu galės džiaugtis kiekvieną dieną“, – neabejoja „Žalgirio“ direktorius.

Rinkinys tikram „Žalgirio“ sirgaliui

Rinkinį įsigijusieji galės džiaugtis ne tik itin kokybiškomis priekine ir galinėmis „Samsung Galaxy S23“ išmaniojo telefono kameromis, ilgai veikiančia baterija bei stulbinančiai greitu procesoriumi, bet ir telefone įdiegtais „Žalgirio“ atributais – animacija, nuotraukomis, užsklandomis bei nemokama, visiškai savo išvaizdą pakeitusios „Žalgiris Insider“ programėlės „Premium“ metine prenumerata, kurios vertė 79,99 Eur.

Programėlės pagalba galima gyvai sekti „Žalgirio“ rungtynių rezultatus, nagrinėti komandinę ir individualią dvikovų statistiką. Be to, čia sirgaliai ras rungtynėms skirtą videoteką bei galės patogiai perskaityti „Žalgirio“ naujienas. Lyg to būtų maža, registruoti programėlės vartotojai turės galimybę atrasti dar daugiau pramogų – dalyvauti spėlionių žaidime ir pretenduoti į prizus, bendrauti rungtynių pokalbiuose su kitais sirgaliais ar reaguoti į pasirodančius programėlės naujienų įrašus ar rungtynių metu pateikti savo atsakymą į interaktyviuosius klausimus.

„Samsung Galaxy S23 Žalgiris edition“ pirkėjai bus kviečiami tapti ir „Žalgiris Insider“ prenumeratoriais. Tokių sirgalių lauks išskirtinis turinys iš komandos gyvenimo, galimybė užduoti klausimus žalgiriečiams, įvairūs konkursai ir žaidimai bei atrakintos papildomos spėlionių žaidimo funkcijos.

Riboto tiražo dėklai – kiekvieno sirgaliaus poreikiams

Kiekviename rinkinyje taip pat galima rasti vieną iš 7 „Žalgirio“ ir „Burga“ sukurtų skirtingų dėklų, kurie ne tik džiugins komandos gerbėjus klubo atributika, bet ir užtikrins apsaugą naujam išmaniajam telefonui. Kas dešimtas įsigijęs rinkinyje ras dėklą su komandos kapitono Edgaro Ulanovo atvaizdu, o vieno iš šimto pirkėjų laukia staigmena – plakatas su Kauno „Žalgirio“ krepšininkų parašais.

Rinkinį sudaro ne tik unikalaus dizaino dėklai ir telefonas, bet pasirūpinta ir apsauga – „PanzerGlass“ apsauginis stiklas pasižymi įbrėžimams ir smūgiams atsparia ekrano apsauga. Be to, stiklas suderinamas su „Galaxy S23“ ekrano ultragarsiniu pirštų atspaudų skaitytuvu, todėl galima lengvai naudotis telefono atrakinimo pirštų atspaudu funkcija.

Galimybė laimėti riboto leidimo rinkinį

Kovo 31 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje per Eurolygos rungtynių ilgąją pertrauką, „Samsung“ suteikė galimybę vienam laimingajam laimėti riboto leidimo rinkinį dėjimų nuo batuto konkurse.

Be to, nuomonės formuotojai Jonas Nainys ir Žygimantas Gečas iš savo sekėjų išrinko po vieną  „Žalgirio“ gerbėją, kurie kartu su draugu galėjo prisijungti ir kartu stebėti rungtynes VIP ložėje.

Išrinkti sekėjai dar prieš Eurolygos rungtynes galėjo iš arčiau apžiūrėti naująjį „Samsung Galaxy S23 Žalgiris edition“ rinkinį, mėgautis užkandžiais ir susipažinti su „Samsung“ atstovais.

Komentarai

  1. xor22h

    Cover’į atskirai gal dar imčiau. Galėtų ir daugiau telefonų modelių buti.

    Pats telefonas – ka aš žinau, brangu, ir tik dėl custom booting animacijos ir kelių wallpaper – nesu tikras ar verta.