„NordVPN“ tampa naujuoju Kauno „Žalgirio“ partneriu: kartu pristatys „gynybinę“ kampaniją 0

Artėjant gražiausioms metų šventėms ir 2023-iesiems, Kauno „Žalgiris“ gali pasidžiaugti dar vienu prie organizacijos augimo prisidėsiančiu partneriu. Juo tapo šiais metais antruoju Lietuvos vienaragiu paskelbta kibernetinio saugumo įmonė „Nord Security“ ir geriausiai žinomas jos produktas „NordVPN“.

„NordVPN“ yra vienas pažangiausių VPN paslaugų teikėjų, kuriuo naudojasi milijonai interneto vartotojų visame pasaulyje.  Produktą neseniai papildė „Threat Protection“ funkcija, dėl kurios lietuvių kurta programėlė ne tik saugo vartotojų privatumą, bet ir atlieka nemažą dalį antiviruso funkcijų. Pavyzdžiui, blokuoja pavojingas svetaines, kenkėjiškas programas atsisiuntimuose, duomenis renkančius slapukus bei reklamas.

„Su legendiniu „Žalgirio“ krepšinio klubu turime daug panašumų: mus vienija drąsa iniciatyvoms, imlumas naujovėms, siekis tobulėti ir komandinis darbas. Nuolat siekiame edukuoti interneto vartotojus apie potencialias ir naujai atsirandančias skaitmenines grėsmes. Todėl džiaugiamės, jog ši partnerystė suteiks ištikimiems fanams dar daugiau žinių apie kibernetinį saugumą ir privatumą internete, kuriame praleidžiame didelę dalį savo gyvenimo“, – teigia Toma Sabaliauskienė, „Nord Security“ rinkodaros vadovė.

Bendradarbiavimą įprasmins „gynybinė“ kampanija

Kauno „Žalgirio“ ir „NordVPN“ bendradarbiavimas bus įprasmintas kampanija, kuri sujungs krepšinį ir kibernetinį saugumą.

Prieš kiekvienas krepšinio rungtynes, per jas ir po jų krepšininkai, treneriai, žurnalistai ir aistruoliai itin dažnai vartoja žodį „gynyba“. „NordVPN“ taip pat intensyviai užsiima gynyba – saugo internete naršančių žmonių privatumą ir saugumą.

Nauja „Žalgirio“ ir „NordVPN“ „gynybinė“ kampanija jau turi ir tris ambasadorius – jais tapo vieni patikimiausių komandos gynybos meistrų Kevarriusas Hayesas, Arnas Butkevičius ir Edgaras Ulanovas. K.Hayesas patenka į daugiausiai blokų atliekančių Eurolygos žaidėjų penketuką, A.Butkevičius užima septintąją vietą pagal perimtus kamuolius, o E.Ulanovas garsėja kaip vienas patikimiausių krepšininkų, ginantis vienas prieš vieną.

„Labai džiaugiamės kiekvienu nauju prie „Žalgirio“ organizacijos prisijungiančiu partneriu. „NordVPN“ bendradarbiauja su pasaulyje garsiais klubais, kurie varžosi UEFA Čempionų lygoje, todėl ir mes norime žengti į priekį verslo sferoje, įrodydami, kad esame verti būti greta pasaulinių vardų. Kartu su „NordVPN“ galime nuveikti daug įdomių dalykų, kuriuos pamatysite jau greitu metu“, – sako „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„NordVPN“ yra ne tik lengvai naudojamas, bet ir siūlo vieną geriausių kainų rinkoje, kuri Kauno „Žalgirio“ fanams yra dar patrauklesnė. Tapę „NordVPN“ klientais sirgaliai galės naudotis daugiau kaip 5 tūkst. serverių tinklu 59-iose pasaulio šalyse. Ši programėlė ypač pravers tiems, kurie reguliariai naudojasi nesaugiu viešuoju ryšiu, dažnai keliauja, dirba ir mokosi iš įvairių vietų ar yra aistringi žaidėjai.

Daugiau informacijos apie VPN paslaugą galima rasti „NordVPN“ puslapyje, o specialius „NordVPN“ ir  Kauno „Žalgirio“ pasiūlymus galima rasti paspaudus čia.

Komentarai