Naujovė „Žalgirio“ programėlėje – atidaroma monetų parduotuvė 0

Prieš metus pristatyta iš pagrindų atnaujinta Kauno „Žalgirio“ programėlė sirgalius pasitinka su didžiulėmis naujienomis. Nuo trečiadienio aktyviai programėlėje pramogaujančių vartotojų lauks virtualias „duris“ atverianti monetų parduotuvė.

„Žalgirio“ programėlėje jau anksčiau lankęsi vartotojai spėjo susipažinti su monetomis. Šią „valiutą“ sirgaliai kaupia pramogaudami: atlikdami spėjimus prieš „Žalgirio“ rungtynes spėlionių žaidime ir kiekvieną savaitę žaisdami „Iššūkių“ žaidimus. Taip renkami patirties taškai leidžia pakelti vartotojo lygį, o kaskart tą padarius – gaunamos monetos.

Atsidarančioje monetų parduotuvėje sirgalių laukia platus prizų asortimentas – nuo bilietų į „Žalgirio“ rungtynes ar stilingos komandos atributikos iki pakvietimų į „Žalgirio“ arenos baseiną ar „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo namų rungtynes. Atskirų prizų kiekis ribotas, o parduotuvės „vitrinoje“ prizai bus reguliariai atnaujinami.

Programėlės vartotojai, kurie dar savo programėlės versijoje nemato monetų parduotuvės, turėtų atsinaujinti „Žalgirio“ programėlę „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse.

2023-ųjų kovo pabaigoje „Žalgirio“ sirgaliams pristatyta naujoji klubo programėlė jau sulaukė beveik 33 tūkst. registruotų vartotojų. Oficialioje komandos programėlėje be anksčiau minėtų nemokamų pramogų visi žaliai baltų sirgaliai gali gyvai sekti žalgiriečių rungtynių rezultatą, statistiką, bendrauti rungtynių pokalbių skiltyje.

Komentarai