„Žalgiris-2“ NKL reguliarų sezoną užbaigė pergalingai 0

Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rezultatu 80:67 (17:19, 22:15, 24:8, 17:25) įveikė „Gargždų“ ekipą ir reguliarų sezoną užbaigė šeštoje pozicijoje.

Dvikovos pradžioje tris taškus surinko Motiejus Krivas, penkis sumetė Mantas Rubštavičius, o dvitaškiu pasižymėjo Liutauras Lelevičius – 10:10. Dvitaškį įmetė Joshua Bonga, du taškus su varžovo pražanga pelnė Matas Repšys, kuris dar vienu dvitaškiu užbaigė pirmą kėlinį – 17:19.

Keturis taškus iš eilės surinko M.Krivas, iš toli taikliai atakavo Gytis Nemeikša, o po dvitaškį pataikė Titas Sargiūnas ir Nedas Montvila – 28:30. M.Rubštavičius ir Emilis Bartninkas įmetė po baudos metimą, T.Sargiūnas, Ugnius Jaruševičius ir G.Nemeikša atakas užbaigė taikliais dvitaškiais, o N.Montvila taikliai atakavo iš toli – 39:34.

Po pertraukos kauniečiai perėmė iniciatyvą ir greitai susikrovė pranašumą. Po tritaškį įmetė N.Montvila ir M.Rubštavičius, vidutinio nuotolio metimus pataikė U.Jaruševičius ir T.Sargiūnas – 49:36. Taikliai iš toli vėl metė M.Rubštavičius ir J.Bonga, po du taškus pridėjo T.Sargiūnas ir U.Jaruševičius, o keturis įsirašė L.Lelevičius – 63:42.

G.Nemeikša taip pat prisijungė prie tolimų metimų vakarėlio, po dvitaškį įmetė M.Repšys ir E.Bartninkas, o M.Rubštavičius ir M.Repšys dar pridėjo po vieną baudos metimą – 72:53. Dar po du taškus įsirašė T.Sargiūnas ir M.Krivas, o G.Nemeikša ir L.Lelevičius pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais – 80:67.

„Žalgiris-2“: M.Rubštavičius 13, G.Nemeikša 10, T.Sargiūnas 10 (4 rez. perd.), M.Krivas 9 (15 atk. kam.), N.Montvila 8, L.Lelevičius 8 (6 rez. perd.), M.Repšys 8, U.Jaruševičius 6, J.Bonga 5, E.Bartininkas 3.

„Gargždai“: E.Jonkus 15, M.Stašys 14.