Jaunieji žalgiriečiai laimėjo ir antrąsias aštuntfinalio rungtynes 0

Kauno „Žalgiris-2“ Vilniuje rezultatu 81:72 (17:19, 15:17, 22:16, 27:20) įveikė Vilniaus „Perlas Energija“ ekipą ir aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė jau 2:0.

Dviem baudų metimais dvikovą atidarė Mantas Rubštavičius, dvitaškiu pasižymėjo Titas Sargiūnas, o Motiejus Krivas įsirašė penkis taškus – 9:9. Keturis taškus iš eilės pelnė Kajus Kublickas, o po dviejų taškų vertės metimą įmetė Liutauras Lelevičius ir Ugnius Jaruševičius – 17:19.

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai įsivažiavo lėtokai ir per pusę ketvirčio surinko vos du taškus, kuriuos įsirašė M.Krivas – 19:25. Joshua Bonga smeigė du tritaškius, M.Krivas įdėjo iš viršaus, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo U.Jaruševičius, o Matas Repšys pelnė keturis taškus iš eilės – 32:36.

Po pertraukos kauniečiai greitai įgijo pranašumą po to, kai tritaškį įmetė Gytis Nemeikša, o dvitaškius sumetė M.Krivas ir Nedas Montvila – 39:38. M.Repšys pataikė iš vidutinio nuotolio, Dovydas Butka įdėjo iš viršaus, dar du taškus peplnė M.Krivas, N.Montvila smeigė tritaškį, o K.Kublickas blykstelėjo pelnydamas šešis taškus – 54:52.

L.Lelevičius taikliai metė iš toli, dvitaškį įmetė M.Rubštavičius, o T.Sargiūnas pasižymėjo keturiais taškais – 63:60. M.Krivas realizavo keturis baudų metimus, L.Lelevičius surinko penkis, o devynis taškus įsirašęs T.Sargiūnas įtvirtino kauniečių pergalę – 81:72.

„Žalgiris-2“: M.Krivas 17 (13 atk. kam.), T.Sargiūnas 15, L.Lelevičius 10, K.Kublickas 10, J.Bonga 6, M.Repšys 6, N.Montvila 5 (5 atk. kam.), M.Rubštavičius 4, U.Jaruševičius 3 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 3, Dovydas Butka 2 (5 atk. kam.), Dominykas Butka 0.

„Perlas Energija“: A.Šimonis 20, J.Rubinas 12.