Gargžduose pralaimėjusiems dubleriams NKL sezonas baigėsi 0

Kauno „Žalgiris-2“ pralaimėjo „Gargždų“ ekipai ir trečiosiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio rungtynėse – rezultatu 57:69 (10:17, 20:16, 12:19, 15:17) pralaimėję kauniečiai baigė savo sezoną.

Dvikovos pradžia Gargžduose buvo itin nerezultatyvi, nes per pusę pirmojo kėlinio tiek varžovai, tiek žalgiriečiai buvo surinkę po keturis taškus, kuriuos kauniečiams pelnė Motiejus Krivas ir Titas Sargiūnas – 4:4. Keturis taškus iš eilės tuomet surinko Mantas Rubštavičius, o Ugnius Jaruševičius pridėjo du taiklius baudų metimus – 10:17.

Keturis taškus antrame ketvirtyje pelnė Liutauras Lelevičius, reidą po krepšiu surengė T.Sargiūnas, o M.Rubštavičius taikliai atakavo iš toli – 19:21. L.Lelevičius įmetė vieną baudos metimą, du realizavo Dovydas Butka, keturis sumetė M.Krivas ir rezultatas buvo lygus – 26:26. Kėlinio pabaigoje po du taškus įsirašė T.Sargiūnas ir Dominykas Butka, tačiau vėl teko vytis varžovus – 30:33.

M.Rubštavičius surinko tris taškus, o po du surinko L.Lelevičius ir U.Jaruševičius – 37:42. Dvitaškį pridėjo T.Sargiūnas ir L.Lelevičius, o M.Rubštavičius dar realizavo baudos metimą – 42:52.

Gytis Nemeikša įmetė baudos metimą, du sumetė T.Sargiūnas, keturis pelnė L.Lelevičius, o Dovydas Butka įdėjo iš viršaus – 51:57. Dvikovos pabaigoje po du taškus dar pelnė U.Jaruševičius, T.Sargiūnas ir G.Nemeikša, tačiau iškovoti pergalės nepavyko – 57:69.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 13, T.Sargiūnas 12, M.Rubštavičius 11, M.Krivas 6 (8 atk. kam.), U.Jaruševičius 6, Dovydas Butka 4, G.Nemeikša 3, Dominykas Butka 2, N.Montvila 0, K.Kublickas 0, M.Repšys 0, E.Bartninkas 0.

„Gargždai“: M.Stašys 19, E.Bružas 14, G.Sakalas 11.