NKL startas: „Žalgiris-2“ išsivežė pirmąją pergalę iš Joniškio 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas prasidėjo Kauno „Žalgiris-2“ pergale išvykoje. Vytautos Pliaugos auklėtiniai 72:69 (15:18, 15:18, 23:20, 19:13) įveikė Joniškio „Delikatesą“.

Likus 68 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Delikateso“ gynėjas Šarūnas Kulevičius persvėrė svarstykles į savo pusę (69:68), Kajus Kublickas prametė tritaškį, bet savojo šanso neišnaudojo ir Darionas Rackley. Atšokusį kamuolį gynyboje pagavo Motiejus Krivas, o netrukus taškus iš po krepšio įmetė Gytis Nemeikša (72:69).

Tuomet „Delikatesas“ subėgo į pasitarimą, kuriame suplanavo paskutinę 5 sekundžių ataką, tačiau Š.Kulevičius prametė lemiamą tolimą metimą, galėjusį atnešti pratęsimą, tad „Žalgiris-2“ triumfavo.

Žalgiriečių gretose lyderio vaidmens ėmėsi M.Krivas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 10 taškų (5/9 dvit., 0/2 baud.), 16 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 25 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Liutauras Lelevičius, per 31 minutę pelnęs 16 taškų (4/6 dvit., 2/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Delikateso“ ekipoje naujokas Fernando Salsamendi per 33 minutes pelnė 18 taškų (7/7 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 16 (4/6 dvit., 2/10 trit., 6 atk. kam.), Gytis Nemeikša 14 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Motiejus Krivas 10 (5/9 dvit., 16 atk. kam., 3 blok., 25 naud.), Dovydas Butka 8 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 18 (7/7 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Šarūnas Kulevičius 17 (5/8 dvit., 2/4 trit.), Corey Boydas 11 (5/12 dvit., 9 atk. kam.).