Rungtynes kontroliavę jaunieji žalgiriečiai iškovojo antrąją pergalę 0

Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo antrąją pergalę paeiliui Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:64 (20:23, 22:12, 16:14, 23:15) įveikė „Šilutės“ klubą.

Jaunieji žalgiriečiai solidesnę persvarą susikrovė antrojo kėlinio viduryje. Atkarpą 8:0 laimėję kauniečiai įgijo 9 taškų persvarą (36:27), o į pertrauką išėjo pirmaudami 7 taškais (42:35).

Po ilgosios pertraukos V.Pliaugos auklėtiniai ir toliau nestabdė. Antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 11:0 ir įgijo triuškinamą persvarą (53:35). Užtikrintai mačo eigą kontroliavę žalgiriečiai varžovų arčiau nebeprisileido ir šventė antrąją pergalę paeiliui.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 26 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Karolis Sapiega, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/9 baudų metimai), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 16 (6/9 dvit., 13 atk. kam., 2 blok., 31 naud.), Nedas Montvila 13 (3/4 trit.), Liutauras Lelevičius 10 (2/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Dovydas Butka 8 (4/4 dvit.), Matas Vokietaitis (5 atk. kam., 2 blok.) ir Domantas Šarauskas po 7.

„Šilutė“: Karolis Sapiega 16 (1/5 trit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Jalen Warren 14 (4/9 dvit., 6/7 baud.), Yevhen Balaban (2/3 trit.) ir Linas Lekavičius (2 blok.) po 8, Joshua Alexander 7 (3/11 dvit., 5 atk. kam.).