Pratęsimą išplėšęs L.Lelevičius padėjo „Žalgiriui-2“ nukauti „Atletą“ 0

Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją iki trijų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 93:85 (14:19, 20:15, 15:19, 31:27, 13:5) per pridėtą laiką nugalėjo Kauno r. „Atleto“ (1-2) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Paulius Danisevičius smeigė tritaškį ir sukrovė „Atletui“ dviženklę persvarą (66:55), tačiau paskutinius 9 taškus pelnęs L. Lelevičius likus 14 sekundžių iki mačo pabaigos lygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą (80:80).

Pratęsimą abi komandos pradėjo netaikliais metimais, bet kauniečiai galop baudomis, o vėliau ir dvitaškiais įgijo 7 taškų persvarą (87:80), bet Tautvydas Baltrušaitis atsakė 5 taškais paeiliui (85:87). Visgi kertiniu momentu prabilo Dovydas Butka ir L.Lelevičius, kurie atėmė iš „Atleto“ likusias viltis.

L.Lelevičius per 37 minutes pataikė 9 iš 13 dvitaškių, 3 iš 5 tritaškių ir 5 iš 7 baudų metimų. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

„Atletui“ Paulius Danisevičius per 22 minutes surinko 17 taškų (1/5 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud.), atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 perimtus kamuolius bei 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 32 (9/13 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud.), Gytis Nemeikša 16 (5/7 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Dovydas Butka 14 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Motiejus Krivas 12 (4/5 dvit., 14 atk. kam., 3 blok., 35 naud.), Dominykas Butka 8 (4/9 baud., 7 rez. perd.).

„Atletas“: Paulius Danisevičius 17 (3/9 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd.), Egidijus Dimša 13 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Rolandas Alijevas (4/7 dvit.), Karolis Babkauskas (2/6 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd.) ir Tomas Balčiūnas (4/9 dvit.) po 11, Gytis Sirutavičius 9 (2/4 trit.), Tautvydas Baltrušaitis 7 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).