„Žalgiris-2“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės 0

Kauno „Žalgiris-2“ (4-0) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Vytauto Pliaugos auklėtiniai tarp savų sienų 89:85 (24:21, 19:25, 21:23, 25:16) palaužė Vilkaviškio „Perlo“ (1-3) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje „Perlas“ susikūrė dviženklę persvarą (61:49), bet kauniečiai nesutriko ir surengė atsakomąjį spurtą – likus puspenktos minutės iki rungtynių pabaigos Dovydas Butka tritaškiu persvėrė rezultatą į kitą pusę (81:80).

Tada Motiejus Krivas ir Amandas Urkis apsimainė taikliais dvitaškiais, tačiau prabilo ir Nedas Montvila, paleidęs taiklų tolimą metimą (86:62). Visgi vėliau tuo pačiu atsakė ir Aidas Kavaliauskas (85:86).

Po to nė vienai komandai nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, o likus 11 sekundžių N.Montvila pataikė tik vieną iš dviejų baudų metimų, todėl „Perlas“ galėjo gelbėtis (87:85). Tačiau A.Kavaliausko metimas skriejo pro šalį ir žalgiriečiai triumfavo.

Kauniečiams Liutauras Lelevičius per 30 minučių surinko 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, perimtą kamuolį bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dovydas Butka, per 28 minutes pelnęs 17 taškų (7/8 dvit., 1/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, padarė klaidą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (5/8 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, perimtas kamuolys bei 32 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 17 (7/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Nedas Montvila 15 (4/5 trit.), Liutauras Lelevičius 14 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Gytis Nemeikša 12 (6/8 dvit.), Motiejus Krivas 11 (4/10 dvit., 10 atk. kam., 4 kld.), Kajus Kublickas 10 (6/6 baud., 4 rez. perd.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (5/8 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud.), Aidas Kavaliauskas (2/4 trit., 7 rez. perd.) ir Amandas Urkis (5/6 dvit., 2/3 trit.) po 16, Jonas Levickas 12 (6/9 dvit.), Yuri Kondrakov 7.