Mažeikių ekipą įveikęs „Žalgiris-2“ pratęsė pergalingą žygį 0

Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22, 21:13, 13:18, 29:20) nugalėjo Mažeikių „M Basket“ (1-4).

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai įgijo dviženklę persvarą (43:33), tačiau svečiai iš Mažeikių atsitiesė ir dar trečiajame ketvirtyje komandas skyrė vos 2 taškai – 49:47.

Visgi lemiamo kėlinio pradžioje Kajus Kublickas pelnė 7 taškus iš eilės, Emilis Bartninkas pridėjo dvitaškį, o K.Kublickas likus 7 minutėms iki mačo pabaigos vėl smeigė tritaškį, kuris atstatė dviženklį pranašumą (68:58).

Per likusį laiką „M Basket“ komanda arčiau nepriartėjo.

Kauno komandai E.Bartninkas per 21 minutę pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei surinko 25 naudingumo balus.

„M Basket“ gretose išsiskyrė Artūras Jomantas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 21 taškas (7/16 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos bei 26 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Emilis Bartninkas 18 (7/8 dvit., 9 atk. kam., 25 naud.), Liutauras Lelevičius (5/10 dvit., 1/6 trit.), Motiejus Krivas (6/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Kajus Kublickas (3/3 trit.) po 15, Dominykas Butka 9 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.).

„M Basket“: Artūras Jomantas 21 (7/16 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Petras Piekus 12 (5/6 dvit.), Moussa Mayaki (4/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Karolis Babušis (2/6 trit.) po 9.