NKL pirmenybėse – šešta „Žalgiris-2“ pergalė iš eilės 0

Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo Vilniaus „Steką“ (2-4) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Pirmoje rungtynių pusėje situaciją kontroliavęs „Stekas“ į ilgąją pertrauką išėjo su 7 taškų persvara (43:36), tačiau vaizdas aikštėje pasikeitė po ilgosios pertraukos. Žalgiriečiai trečiajame ketvirtyje ne tik išlygino rezultatą (43:43), bet ir vėliau spurtavo 9:0 (52:45).

Visgi vilniečiai nepasidavė ir likus pusšeštos minutės iki mačo pabaigos kibo varžovams į atlapus: Paulius Semaška pataikė tritaškį, o Karolis Brusokas – dvitaškį (63:65). Tada kertiniu momentu prabilo Motiejus Krivas, kuris pelnė 11 taškų paeiliui ir leido žalgiriečiams prieš pačią pabaigą lengviau atsikvėpti (78:67).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Liutauras Lelevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos, 2 perimti kamuoliai bei 28 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo M. Krivas, per 20 minučių pelnęs 17 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Stekui“ K. Brusokas per 26 minutes pelnė 20 taškų (9/12 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Stekas“: Karolis Brusokas 20 (9/12 dvit.), Paulius Semaška 9 (2/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Justas Šukelis 8 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Tadas Rinkūnas (1/5 trit., 4 rez. perd.) ir Augustas Šuliauskas (1/5 trit.) po 7.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 17 (6/8 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 15 (6/9 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Gytis Nemeikša 13 (3/3 trit.), Dovydas Butka 10 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Kajus Kublickas 9.