Pergalių žygis tęsiasi: „Žalgiris-2“ susitvarkė ir su „Kuršiais“ 0

Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17, 21:14, 23:14, 10:23) palaužė Palangos „Kuršius“ (6-7) ir iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės.

Be pagrindinės komandos treniruotėje dalyvavusio Motiejaus Krivo ir traumuoto Kajaus Kublicko rungtyniavę žalgiriečiai dar pirmajame ketvirtyje įgijo 9 taškų persvarą (26:17), bet Palangos ekipa netrukus vėl artinosi prie varžovų (26:22).

Vis tik pavojų pajutęs Liutauras Lelevičius inicijavo spurtą 19:3, kuris leido kauniečiams įgyti rekordinę 22 taškų persvarą (47:25).

Trečiajame ketvirtyje komandas skyrė jau 28 taškai – 68:40, o triuškinantį deficitą palangiškiai apmažino tik rungtynių pabaigoje, tačiau tai pergalės jiems neatnešė.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Matas Vokietaitis, kurio sąskaitoje per 12 minučių buvo 9 taškai (3/4 dvit., 3/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 2 klaidos, 3 blokai bei 21 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Nemeikša, per 22 minutes pelnęs 13 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, blokavo metimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Palangos komandai Zacaree Owensas per 27 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša (2/2 trit., 7 atk. kam.) ir Dovydas Butka (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 13, Liutauras Lelevičius (4 rez. perd.) ir Matas Vokietaitis (6 atk. kam., 3 blok.) po 9, Justas Stonkus 8, Nedas Montvila 7 (5 atk. kam.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 19 (5/10 dvit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Ernestas Jaškus 11 (5/8 dvit., 3 blok.), Arminas Bergaudas 9, Vidmantas Užkuraitis 8 (2/3 trit.).