Dramatiškame mače „Žalgiris-2“ nusileido Kretingos komandai 2

Ketvirtadienį įvykusiose „7bet-NKL“ rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (19-6) namuose pralaimėjo „Kretinga-VR Servisas“ (10-15) ekipai 71:75 (19:20, 18:17, 13:12, 21:26).

Jaunieji žalgiriečiai geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 14:7, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje prarado iniciatyvą – 19:20.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37, o žaidimas apylygiai klostėsi iki pat mačo pabaigos.

Likus minutei svečių lyderis Martynas Mažeika baudos metimu išlygino rezultatą – 66:66, o Rytis Zabita pataisė antrą netaiklų komandos draugo metimą ir kretingiškiai išsiveržė į priekį (68:66).

Kitoje aikštės pusėje tolimą metimą prametė Dovydas Butka, tačiau likus 20 sekundžių tritaškį įsūdė M.Mažeika (71:66). Tiksint paskutinėms 18 sekundžių tuo pačiu atsakė Liutauras Lelevičius (69:71), bet galop pergalę baudomis įtvirtino M.Mažeika ir Maksymas Lutsenko.

M.Mažeika per 29 minutes surinko 25 taškus (5/10 dvit., 3/7 trit., 6/9 baud.), atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 16 naudingumo balų.

Kauno komandai L.Lelevičius per 32 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/10 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 20 (4/6 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam.), Gytis Nemeikša 10 (6/8 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Motiejus Krivas 9 (3/8 dvit., 5 atk. kam., 5 kld.), Dovydas Butka (2/8 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.) ir Matas Vokietaitis po 8.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 25 (5/10 dvit., 3/7 trit., 6/9 baud., 4 rez. perd.), Rytis Zabita 13 (5/8 dvit.), Maksymas Lutsenko 11 (3/8 dvit.).