Ryškiai sužibęs M. Krivas padėjo „Žalgiriui-2“ įveikti telšiškius 0

Motiejus Krivas surengė geriausią asmeninį „7bet-NKL“ pasirodymą ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (24-11) paguldė turnyrinės lentelės kaimynus. Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno klubas savo aikštėje 94:75 (29:19, 14:19, 29:20, 22:17) susitvarkė su „Telšiais“ (27-9).

Kauno komandai M.Krivas per 27 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius bei surinko 42 naudingumo balus.

25 taškai ir 42 naudingumo balai – jaunojo žalgiriečio „7bet-NKL“ rekordai. Iki šiol jo geriausi pasiekimai buvo 22 taškai ir 35 naudingumo balai.

Jam geriausiai talkino Gytis Nemeikša, kuris per 28 minutes surinko 22 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai susikrovė dviženklę persvarą (42:31), tačiau tada Ovidijus Kaminskis pataikė baudą, Ignas Razutis pridėjo 4 taškus paeiliui, o Mindaugas Norkus pataikė dvitaškį ir telšiškių deficitas sumažėjo iki 4 taškų (42:38).

Vis tik po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po Liutauro Lelevičiaus dvitaškio vėl atstatė 11 taškų persvarą (55:44) bei įtikinama persvara uždarė rungtynes.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 17 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 11/13 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Telšiškiai įmetė vos 2 iš 13 tritaškių (15 proc.), o kauniečiai – 6 iš 24 (25 proc.). „Telšių“ gretose vienintelis Ernestas Bružas (2/4 trit.) pasižymėjo tolimais metimais.

M.Norkus per 26 minutes surinko 13 taškų (5/7 dvit., 3/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 3 perimtus kamuolius 2 blokus bei 20 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 25 (9/12 dvit., 7/10 baud., 14 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 42 naud.), Gytis Nemeikša 22 (8/11 dvit., 25 naud.), Liutauras Lelevičius 11 (1/5 trit., 4 kld.), Nedas Montvila 10 (2/3 trit.), Matas Vokietaitis (4/5 dvit., 6 atk. kam.) ir Dovydas Butka (2/4 trit.) po 9, Dominykas Butka 8.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 17 (11/13 baud., 3 per. kam.), Mindaugas Norkus 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Ovidijus Kaminskis , Ignas Razutis (5 rez. perd.) ir Ernestas Bružas (2/4 trit.) po 8.