Atkakliame mūšyje „Jurbarkas-Karys“ palaužė „Žalgirio“ dublerius 0

„7bet-NKL“ debiutantai „Jurbarkas-Karys“ (3-1) ir toliau demonstruoja solidų žaidimą. Šeštadienį atkaklioje dvikoje namuose žaidęs Kauno „Žalgiris-2“ (1-4) nusileido jurbakiečiams 72:75 (20:20, 23:22, 17:17, 12:16).

Pirmuosius du kėlinius atkakli kova vyko taškas į tašką, o pirmąją rungtynių pusę minimaliu skirtumu laimėjo kauniečiai (43:42).

Trečiojo ketvirčio viduryje po Aido Kavaliausko perimto kamuolio ir išpuolio greitoje atakoje jurbarkiečiai spurtavo 10:0 bei išsiveržė į priekį (52:56).

Likus pustrečios minutės iki dvikovos pabaigos svečiai dar buvo priekyje 7 taškais (64:71), bet Nedo Montvilos 6 taškai priartino „Žalgirio-2“ jaunuolius iki vieno metimo (70:72).

Švieslentėje tiksint 45 sekundėms „Jurbarko-Kario“ puolėjas Vytautas Šarakauskas pelnė du taškus su pražanga (70:75), o žalgirietis Dovydas Butka sėkmingai prasiveržė link krepšio (72:75).

Jurbarkiečiai kitoje atakoje nesėkmingai atakavo iš trijų taškų zonos, o kamuolį atsikovojęs D.Butka sviedė kamuolį iš toli, bet metimas tikslo nepasiekė.

Jurbarko ekipoje išsiskyrė Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 23 minutes – 19 taškų (9/13 dvit.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos bei 25 efektyvumo balai.

Žalgiriečių gretose Matas Vokietaitis per 24 minutes užfiksavo dvigubą dublį. 18-metis puolėjas pelnė 12 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 14 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.

Kauniečiams pergalės pasiekti nepadėjo ir puiki kova dėl kamuolių, kurią laimėjo 45 prieš 28.

„Žalgiris-2“: Nedas Montvila 16 (3/7 trit.), Justas Stonkus 13 (3/8 trit., 4 kld.), Matas Vokietaitis 12 (5/8 dvit., 14 atk. kam.), Dovydas Butka 10 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Emilis Bartninkas 7 (5 atk. kam.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 19 (9/13 dvit., 4 rez. perd., 25 naud.), Karolis Kokoška 14 (4/7 trit.), Tomas Delininkaitis 13 (2/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Aidas Kavaliauskas 9 (3/9 dvit., 7 rez. perd.).