Atkaklioje kovoje „Žalgiris-2“ atsitiesė įveikdami šakiškius 0

Kauno „Žalgiris-2“ (4-5) iškovojo ketvirtą pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 83:75 (25:17, 12:22, 23:19, 23:17) įveikė Šakių „Vytį-VDU“ (3-5).

Nors rungtynių pradžioje kauniečiai sugebėjo susikurti 7 taškų persvarą (21:14), „Vytis-VDU“, daugiausiai Augustino Mikšto pastangomis, visgi laimėjo pirmąją mačo dalį – 38:39.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įstengė dar labiau nutolti nuo varžovų (37:46), bet žalgiriečiai nesutriko ir trečiąjį ketvirtį baigė vėl būdami priekyje vieno metimo persvara 60:58.

Likus paskutinėms 2,5 minutės „Žalgiris-2“ vis dar laikėsi lyderių vaidmenyje (77:73), o Domanto Šarausko tolimas šūvis suteikė svečiams dar saugesnę persvarą (80:73) ir daugiau intrigos šioje akistatoje šakiškiai nebesukūrė.

Žalgiriečių gretose pastebimiausias buvo Dovydas Butka, kurio sąskaitoje per 26 minutes – 16 taškų (8/9 dvit.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 21 naudingumo balas.

Prie pergalės taip pat prisidėjo ir Nedas Montvila, per 14 minučių pelnęs 16 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 efektyvumo balų.

„Vyčio-VDU“ nuo nesėkmės neišgelbėjo įspūdingai žaidęs A.Mikštas, kuris per 34 minutes pelnė net 31 tašką (10/15 dvit., 3/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 29 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka (8/9 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Nedas Montvila (2/3 trit., 6/6 baud.) po 16, Matas Vokietaitis 14 (5/13 dvit., 10 atk. kam.), Dovydas Buika 10 (4/4 dvit., 0/5 trit., 5 per. kam.), Vytautas Žygas ir Domantas Šarauskas po 7.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 31 (10/15 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 3 blok., 29 naud.), Deividas Kumelis (14 rez. perd., 5 kld.) ir Gabrielius Čelka (4/4 dvit.) po 10, Titas Januševičius 7.