„Žalgiris-2“ išrašė pirmąją nesėkmę be pralaimėjimų žengusiems „Telšiams“ 0

Patirties ir jaunystės kovą „7bet-NKL“ čempionate laimėjo Kauno „Žalgiris-2“ (5-5). Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (21:13, 17:21, 20:8, 18:21) pirmą kartą šiame sezone parklupdė „Telšius“ (8-1).

Pirmajame rungtynių kėlinyje telšiškiai suklydo 7 kartus, o tuo pasinaudoję žalgiriečiai atsiplėšė nuo varžovų (21:13).

Prabėgus pusei antrojo ketvirčio „Telšiai“ išlygino rezultatą (25:25), tačiau prieš ilgąją pertrauką šeimininkai vėl įgijo nedidelį pranašumą (38:34).

Antroje mačo dalyje, kol svečiai strigo puolime, „Žalgirio“ dubleriai pradėjo stipriai didinti apsukas ir galutinai pakreipė rungtynių tėkmę savo pusėn (56:38).

Per paskutines 10 minučių telšiškiai kelis kartus sumažino deficitą iki 10 taškų, tačiau didesnio stebuklo jiems sukurti nepavyko ir kauniečiai užtikrintai triumfavo – 76:63.

Nugalėtojams Dovydas Butka per 21 minutę pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgirio-2“ gretose rezultatyviausias buvo Nedas Montvila, kuris 13 minučių pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 14 efektyvumo balų.

„Telšiuose“ naudingiausiai rungtyniavo Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 28 minutes – 18 taškų (5/15 dvit., 8/11 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Telšiškiai sužaidė nerezultatyviausią sezono mačą ir nepataikė nė vieno tritaškio iš 9 bandymų.

„Žalgiris-2“: Nedas Montvila 15 (2/3 trit.), Justas Stonkus 13 (3/5 trit.), Vytautas Žygas (4/4 dvit.), Dovydas Buika (3/3 trit.) ir Dovydas Butka (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.) po 9, Emilis Bartninkas 7 (6 atk. kam., 5 kld.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18 (5/15 dvit., 8/11 baud., 4 rez. perd.), Nojus Radžius 10 (5/9 dvit.), Ignas Razutis (4 rez. perd.), Rolandas Jakštas (4/8 baud., 5 atk. kam.) ir Valerii Anisimov (4/6 dvit., 2 blok.) po 8.