Jaunieji žalgiriečiai sostinėje nušlavė „Rytą-2“ 6

Jaunimo derbyje ir vėl triumfavo Kauno „Žalgiris-2“ (9-5). Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 96:69 (21:14, 24:23, 26:11, 25:21) nušlavė Vilniaus „Rytą-2“ (5-9).

Kauniečius į pergalę vedė naudingiausią karjeros mačą sužaidęs Dovydas Butka, kurio sąskaitoje per 21 minutę – 14 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs Justas Stonkus per 23 minutes pridėjo 23 taškus (4/7 dvit., 5/5 trit.) ir 15 efektyvumo balų.

NBA krepšinio mokykloje, besibaigiant pirmajam kėliniui, Manto Laurenčiko tolimas šūvis kauniečiams padėjo įgyti dviženklę persvarą (21:9) ir „Žalgiris-2“ laimėjo kėlinį – 21:14.

Pasibaigus pirmajai mačo pusei vilniečiams skirtumo sumažinti nepavyko (37:45).

Žalgiriečių puolimo mašina nesustojo ir po ilgosios pertraukos bei klausimų dėl šių rungtynių nugalėtojo susirinkusiems sirgaliams daugiau nebekėlė.

Vilniečiams Ernestas Naruševičius per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Šioje akistatoje „Rytas-2“ pataikė vos 1 tritaškį iš 15 (7 proc.), o kauniečiai atsakė solidžiai ir realizavo 12 iš 20 tolimų bandymų (60 proc.).

„Žalgiris-2“: Justas Stonkus 23 (4/7 dvit., 5/5 trit.), Matas Vokietaitis (7/9 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Mantas Laurenčikas (3/4 trit., 5 rez. perd.) po 17, Dovydas Butka 14 (4/4 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Mantas Juzėnas 10 (2/5 trit., 2 blok.).

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 15 (5/7 dvit., 5/6 baud.), Arūnas Rimkus 14 (5/10 dvit.), Ernestas Naruševičius (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Gantas Križanauskas (3/9 dvit., 4 rez. perd.) po 10, Paulius Velutis ir Džiugas Remeikis po 7.