Be lyderių žaidęs „Žalgiris-2“ išvykoje patiesė jurbarkiečius 0

„7bet-NKL“ čempionate dešimtą pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė Jurbarko „Jurbarką-Karį“ (10-7).

Kauniečių gretose naudingiausiai rungtyniavo vidurio puolėjas Matas Vokietaitis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (5/6 dvit., 6/9 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 25 naudingumo balai.

Jam talkino naudingiausią mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Dovydas Buika. 16-metis įžaidėjas per 24 minutes surinko 10 taškų (2/2 dvit., 1/1 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir 19 efektyvumo balų.

Susitikimo pradžia sėkmingiau klostėsi jurbarkiečiams, kurie pirmavo po pirmojo kėlinio (15:23).

Antrasis ketvirtis pakrypo svečių naudai, kurie pasibaigus pirmajai dvikovos pusei sumažino atsilikimą iki vieno metimo (33:36).

Po ilgosios pertraukos atkakli kova tęsėsi dar 10 žaidimo minučių, bet priekyje minimalia persvara jau buvo žalgiriečiai (52:51).

Po pertraukėlės kauniečiai spurtavo 7:0 (59:51) ir rezultatyviausią kėlinį sužaidęs „Žalgiris-2“ veteranams arčiau priartėti neleido.

Jurbarko komandai Ignas Juškevičius per 24 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 1/3 trit., 1/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Žalgiriečiams šiose rungtynėse nepadėjo su pagrindine komanda į Eurolygos mačą Milane išvykę Dovydas Butka ir Nedas Montvila.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis (5/6 dvit., 6/9 baud., 5 atk. kam., 25 naud.) ir Justas Stonkus (2/7 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud., 4 kld.) po 16, Mantas Juzėnas 11 (4/8 dvit., 1/8 trit.), Dovydas Buika 10 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Mantas Laurenčikas 8.

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 16 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 12 (2/6 trit., 6/6 baud.), Vytautas Šarakauskas 11 (2 blok.), Mindaugas Lukauskis 10 (1/5 trit., 3 per. kam.), Valdas Vasylius 8.