Aštuoniese žaidę „Žalgirio“ dubleriai įveikė „Delikatesą“ 0

Matas Vokietaitis surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (11-6) iškovojo užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Antroje mačo pusėje atsiplėšę Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 82:72 (17:18, 18:25, 25:13, 22:16) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (7-9).

Žalgiriečiams vidurio puolėjas M.Vokietaitis per 22 minutes pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

Po pirmosios rungtynių pusės kauniečiai atsilikinėjo 35:43, bet situacija pasikeitė trečiojo kėlinio pabaigoje, kadangi „Žalgiris-2“ spurtavo 12:0 ir pakreipė svarstykles į savo pusę (54:51).

Likus paskutinėms 3 mačo minutėms minimalia persvara pirmavo šeimininkai (71:70), bet baudų metimais jaunuoliai per dvi minutes įgijo dviženklį pranašumą (80:70) bei nesuteikė vilčių varžovams pakovoti dėl pergalės.

„Delikateso“ gretose rezultatyviausiai žaidė Devinas Hutchinsonas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 26 taškai (7/11 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 22 efektyvumo balai.

Kauniečiams ant parketo nepadėjo Dovydas Butka, Nedas Montvila, Justas Stonkus, Vytautas Žygas ir Nedas Raupelis. „Delikatesas“ vertėsi be Luko Kazlausko.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 18 (7/11 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Mantas Juzėnas 16 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Dominykas Butka (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Aleksas Bieliauskas (5/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 11, Dovydas Buika 8 (6/6 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Domantas Šarauskas 7.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 26 (7/11 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), Darionas Rackley (4/8 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 6 per. kam.) ir Šarūnas Kulevičius po 11, Ronaldas Rutkauskas 9 (5/8 baud., 5 atk. kam.), Nojus Jankūnas 8.