Jaunieji žalgiriečiai nusileido lygos lyderiams 0

„7bet-NKL“ čempionate nutrūko Kauno „Žalgirio-2“ (12-7) trijų pergalių serija. Šeštadienį Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 65:85 (15:28, 19:22, 18:16, 13:19) pralaimėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (15-2) ekipai, kuriai tai buvo 10 pergalė iš eilės.

Čempionato lyderiai toną uždavė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:15, o marijampoliečių persvara antrajame ketvirtyje dar labiau išaugo – 48:29.

Visi taškai ant „i“ buvo sudėti pirmoje mačo pusėje ir po ilgosios pertraukos žalgiriečiams sumažinti milžiniško deficito nepavyko, o „Sūduva-Mantinga“ triumfavo 10 kartą iš eilės.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Nedas Montvila, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 14 naudingumo balų.

Marijampolės ekipoje asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Domantas Vilys per 27 minutes pelnė 28 taškus (6/8 dvit., 2/5 trit., 10/12 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Jam talkinęs Vytautas Šulskis per pirmuosius du kėlinius pelnė beveik pusę komandos taškų ir rungtynes baigė su 27 taškais (7/12 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 26 efektyvumo balais.

Marijampoliečiams ant parketo nepadėjo Saudo Arabijoje 3×3 turnyre dalyvaujantys Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius, o „Žalgirio-2“ gretose nežaidė Justas Stonkus ir Nedas Raupelis.

„Žalgiris-2“: Nedas Montvila 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Dovydas Butka 12 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Mantas Juzėnas 10 (5/6 dvit.), Dovydas Buika 7 (2/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 28 (6/8 dvit., 2/5 trit., 10/12 baud., 27 naud.), Vytautas Šulskis 27 (7/12 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 26 naud.), Tautvydas Kliučinykas 11 (7/8 baud.), Dominykas Domarkas 9 (3/10 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam.).