„Žalgiris-2“ išvykoje nusileido „Atletui“ 0

Kauno „Žalgiris-2“ (12-8) „7bet-NKL“ čempionate patyrė pralaimėjimą prieš pergalių seriją tęsiantį Kauno r. „Atletą“ (8-12), kuris laimėjo penktą kartą iš eilės. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos pralaimėjo 69:73 (18:15, 22:17, 15:22, 14:19).

Geriau mačą pradėjo jaunieji žalgiriečiai (8:2) ir nors šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje priartėjo (15:16), prabėgus beveik pusantro ketvirčio, kauniečių 11:0 spurtas atitolino juos dviženkle persvara (28:18).

„Žalgirio“ dubleriai laikė rungtynių vadžias savo rankose, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje „Atletas“ pasivijo priešininkus ir išlygino rezultatą (52:52).

Visą lemiamą kėlinį abi komandos žaidė taškas į tašką. Likus paskutinei minutei Matas Mačijauskas dėjimu išlygino rezultatą (69:69), o tvirtą žingsnį link pergalės padėjo Gedeonas Dimoke, kuris smeigė tritaškį (69:72).

3 šansus puolime turėję žalgiriečiai jais nepasinaudojo, o Julius Liesis baudos metimu įtvirtino šeimininkų pergalę – 69:73.

„Atletui“ M.Mačijauskas per 19 minučių pelnė 10 taškų (4/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino G.Dimoke per 28 minutes pelnęs 17 taškų (5/11 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 15 efektyvumo balų.

Kauniečių nuo nesėkmės neišgelbėjo naudingiausią karjeros mačą sužaidęs Matas Vokietaitis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (3/4 dvit., 6/8 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos ir 34 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 15 (3/8 dvit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Matas Vokietaitis 12 (6/8 baud., 13 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok., 34 naud.), Mantas Juzėnas 10 (2/4 trit.), Vytautas Žygas 7 (2 blok.).

„Atletas“: Gedeonas Dimoke 17 (5/11 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Matas Mačijauskas 10 (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 blok.), Gytis Sirutavičius 9 (9/10 baud.), Julius Liesis ir Martynas Zigmantavičius po 7.