„Žalgirio“ dubleriai namuose nusileido „Perlui“ 0

Kauno „Žalgirio-2“ (13-15) krepšininkai „7bet-NKL“ čempionate patyrė pralaimėjimą. Aštuoniese rungtyniavę jaunieji žalgiriečiai po atkaklios kovos nusileido Vilkaviškio „Perlo“ (15-13) komandai 63:67 (13:16, 15:17, 18:20, 17:14).

Įtemptose rungtynėse prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo 7 taškų persvarą (46:53), tačiau prabėgus 3 minutėms rezultatas tapo lygus (56:56).

Taškas į tašką abi ekipos žaidė ir toliau, o likus 50 sekundžių, po Dominyko Butkos dvitaškio, šeimininkų atsilikimas tapo minimalus (60:62).

Rokas Stankevičius kitoje atakoje atsakė taikliu dvitaškiu (60:64), o po minutės pertraukėlės Justas Stonkus vėl priartino kauniečius (62:64).

Likus 18 sekundžių prie baudų metimų linijos stojęs R.Stankevičius realizavo vieną bandymą iš dviejų (62:65), o pražangą išprovokavęs J.Stonkus atsakė tuo pačiu palikdamas svečiams 11 sekundžių (63:65).

Paskutinį akcentą šiame mače įrašė Kevinas Andersonas, kuris pataikė abu baudų metimus ir Vilkaviškio komanda pasiekė nelengvą pergalę – 63:67.

„Perlo“ ekipoje naudingumo balų rekordą pakartojo Joshua Nurse‘as, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 9 taškai (4/6 dvit., 1/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos kapitonas R.Stankevičius per 27 minutes pridėjo 15 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit.), 5 atkovotus kamuolius ir 12 efektyvumo balų.

Kauno komandai Matas Vokietaitis per 15 minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.

Žalgiriečiai namų tvirtovėje žaidė be Nedo Montvilos, Manto Juzėno, Alekso Bieliausko ir Dovydo Butkos, kuris dėl traumos be krepšinio praleis kelias savaites. Svečiams nepadėjo Justinas Tuckeris.

„Žalgiris-2“: Justas Stonkus 14 (1/5 trit., 9/12 baud., 4 kld.), Mantas Laurenčikas 11 (4/7 dvit.), Dovydas Buika ir Matas Vokietaitis (6/8 baud., 5 atk. kam.) po 10, Dominykas Butka 9 (4/8 baud., 8 atk. kam., 5 kld.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 15 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Joshua Nurse’as (4/6 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Mantvydas Žukauskas (1/7 trit., 3 per. kam.), Kevinas Andersonas (2/9 dvit., 5/7 baud.) ir Ignas Labutis (4 rez. perd.) po 9, Modestas Žaunieriūnas 7.