Jaunieji žalgiriečiai nusileido lygos lyderiams 0

„7bet-NKL“ čempionate Kauno „Žalgirio-2“ (14-17) komanda pralaimėjo dar vienas atkaklias rungtynes. Šeštadienį Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 61:64 (15:17, 14:14, 9:13, 23:20) nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (16-6) ekipai.

Šią akistatą iš sirgalių vietų stebėjo „Žalgirio“ pagrindinės komandos vyr. treneris Andrea Trinchieri ir asistentas Massimiliano Menetti.

Atkaklioje kovoje marijampoliečiai pirmavo beveik visą mačą, tačiau šeimininkai vis turėdavo ką pasiūlyti puolime ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.

Tiksint lemiamai minutei svečiai buvo priekyje (57:60), tačiau likus pusei minutės prasiveržimu kauniečių deficitą sumažino Justas Stonkus (59:60).

Po minutės pertraukėlės pražangų taktikos ėmęsi žalgiriečiai prie baudų metimų linijos nusiuntė Dominyką Domarką, kuris neklydo abu kartus (59:62).

Kitoje aikštės pusėje iš toli laimę pabandė J.Stonkus, bet metimas buvo netikslus, o dar kartą baudas metęs D.Domarkas realizavo vieną metimą iš dviejų (59:63).

Likus 6 sekundėms, po pasitarimo, Matas Vokietaitis dėjimu sumažino skirtumą (61:63), o prie baudų metimų linijos vėl stojo D.Domarkas.

Įžaidėjas vėl tikslus buvo tik sykį (61:64) taip palikdamas šansą priešininkams tęsti kovą pratęsime.

Po antrojo netaiklaus D.Domarko metimo, per likusias 5 sekundes, į greitą ataką nuskuodęs J.Stonkus iš toli atakavo netaikliai.

Marijampolės ekipos įžaidėjo Domanto Vilio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (2/7 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Žalgiriečiams M.Vokietaitis per 26 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 efektyvumo balų.

Kauniečiai žaidė be Dovydo Butkos, Manto Juzėno ir Alekso Bieliausko, o svečiai – be Egidijaus Dimšos.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 10 (5/11 dvit., 12 atk. kam.), Justas Stonkus 9 (1/6 trit.), Nedas Montvila (1/6 trit.) ir Emilis Bartninkas (4/5 dvit.) po 8, Dovydas Buika 7 (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 17 (2/7 dvit., 4/5 trit.), Vytautas Šulskis 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Beliavičius (3/7 trit.) ir Giedrius Bergaudas (4/5 dvit.) po 9, Tautvydas Kliučinykas (1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Dominykas Domarkas (1/7 trit.) po 7.