NKL savaitgalis: G.Masiulio šou ir klaidų virtinė prieš „Erelius“ 1

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) prasidėjo antrasis ratas, o šį savaitgalį dvejas rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda.

Pirmajame savaitgalio mače jaunieji žalgiriečiai be didesnio vargo patiesė Joniškio „Delikateso“ krepšininkus – 75:53.

Jau po pirmųjų dešimties minučių kauniečiai turėjo dvigubą persvarą (24:12), kurią dar labiau padidino prieš antrą rungtynių pusę – 45:28.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau tai nesutrukdė Gyčiui Masiuliui surengti fantastiško pasirodymo, užfiksuoti 40 naudingumo balų ir atnešti pergalę dubleriams rezultatu 75:53.

„Žalgiris-2”: G.Masiulis 23 (7/9 dvit., 9 atk. kam., 3 blk.), L.Uleckas 8 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blk.), M.Sajus 8, V.Kozys 7 (3 per. kam.), I.Sargiūnas 6 (4 rez. perd., 4 per. kam.), E.Venskus 6, R.Jokubaitis 6 (5 atk. kam.), G.Vasiliauskas 5, M.Arlauskas 4, V.Markovetskis 2, G.Bergaudas 0, N.Kancleris 0.

„Delikatesas“: R.Biliartas 14 (7/11 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), M.Žukauskas 11 (3/5 trit.), A.Kelmelis 10.

Šeštadienį Tomo Masiulio auklėtiniai sutiko kur kas rimtesnį pasipriešinimą ir, padarę dvigubai daugiau klaidų nei varžovai (28 prieš 13), pripažino Mažeikių „Erelių“ pranašumą – 70:79.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ jaunimas dar pirmavo (50:47), tačiau tuomet įkrito į gilią duobę ir ketvirtą kėlinuką pradėjo turėdami dviženklį deficitą – 56:68.

Vilties įžiebė galingas startas ketvirtajame kėlinyje, kuomet atsilikimas ištirpo iki 65:68. Visgi, per likusias penkias minutes žalgiriečių puolime ir vėl pasipylė klaidos, atrišusios rankas varžovams ir leidusios pastariesiems švęsti pergalę rezultatu 70:79.

„Žalgiris-2”: G.Masiulis 14 (7 atk. kam., 3 blk.), L.Uleckas 12 (5 atk. kam.), G.Vasiliauskas 12 (2 blk.), M.Arlauskas 8 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Sajus 6 (5 atk. kam., 3 blk.), I.Sargiūnas 6, R.Jokubaitis 6 (8 rez. perd.), V.Kozys 4, V.Markovetskis 2.

„Ereliai“: A.Urbonas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), L.Kaveckis 14 (6/8 dvit., 3 per. kam.), T.Rimša 11 (2 per. kam.), T.Zdanavičius  10 (2 per. kam.).

Po 16 turų „Žalgirio“ dubleriai įsitaisė 6-oje NKL turnyrinės lentelės vietoje ir artėjantį savaitgalį sutiks žemiau esančias komandas: penktadienį laukia išvyka į Palangą, o šeštadienį į Kauną atvyks sustiprėjusi „Jonavos“ komanda.