Gynyboje vargę „Žalgirio“ dubleriai neturėjo šansų Šilutėje 0

Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) 78:96 (16:24, 21:25, 19:29, 22:18) svečiuose neprilygo geriausią pergalių seriją lygoje turinčiai „Šilutei“.

Rungtynes Šilutėje atidarė Erikas Venskus, o po Vitalijaus Kozio keturių taškų kauniečiai atsidūrė priekyje 6:4. Tuomet „Žalgirio“ jaunimas įkrito į duobę, trijų minučių atkarpą pralaimėjo 0:9 ir jau atsiliko rezultatu 6:13. Tylą nutraukė iš toli pataikęs Justinas Ramanauskas, baudomis atsilikimą iki 12:13 rėžė Paulius Murauskas. Ir kai atrodė, kad pirmasis kėlinys užsibaigs apylygiu rezultatu, paskutinė atkarpa vėl buvo skaudžiai paleista ir sirena fiksavo įtikinamą 16:24 šeimininkų persvarą.

Antrąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo žalgiriečiai, kurie po J.Ramanausko tritaškio, patikimo E.Venskaus žaidimo bei Dominyko Stenionio dvitaškio atsidūrė priekyje 26:25. Prieš didžiąją pertrauką J.Ramanauskas smeigė dar vieną tritaškį, savo žodį tarė Kerras Kriisa, bet į rūbinę „Žalgirio“ dubleriai keliavo atsilikdami rekordiniu atstumu – 37:49.

Po didžiosios pertraukos E.Venskus vienas rinkosi taškus, tačiau „Šilutė“ jau nurūko iki 40:57. Prikelti komandą bandė J.Ramanauskas, kurio pastangomis kėlinio viduryje atsilikimas ženkliai apmažėjo – 49:60. Tada varžovai suleido vieną tritaškį po kito ir į lemiamą rungtynių atkarpą nusinešė daugiau nei įtikinamą persvarą – 56:78.

Ketvirtajame kėlinyje intrigą grąžinti bandė Giedriaus Bergaudo ir D.Stenionio tandemas – 69:86. Apie save priminė P.Murauskas, tritaškį skraidino Modestas Kancleris, bet rungtynių išgelbėti nebepavyko ir jos buvo pralaimėtos rezultatu 78:96.

„Žalgiris-2“: J.Ramanauskas 16 (4/7 trit., 2 per. kam.), E.Venskus 13 (6 atk. kam., 2 per. kam.), P.Murauskas 10 (3 per. kam.), G.Bergaudas 10, V.Kozys 9 (7 atk. kam.), D.Stenionis 8, K.Kriisa 6, M.Kancleris 3, G.Mačionis 2, N.Kancleris 1, L.Vaištaras 0.

„Šilutė“: B.Sanfrodas 25 (8/9 dvit.), A.Gaidys 15 (3/5 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), S.Serapinas 15 (3/7 trit.), E.Džiaugys 12, P.Poška 11 (3/4 trit., 5 atk. kam.).