Jaunieji žalgiriečiai kluptelėjo Molėtuose 0

Nklyga.lt inf.

Trečiąjį pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse patyrė Kauno „Žalgiris-2“ (10-3) ekipa, išvykoje 80:91 (20:24, 14:27, 25:14, 21:26) nusileidusi Moletų „Ežerūno-Atleto“ (3-11) krepšininkams.

Po apylygio pirmojo kėlinio molėtiškiai iki didžiosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą – 34:51.

Trečiajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai perėmė iniciatyvą ir sugrįžo į rungtynes – 59:65.

Likus žaisti pusseptintos minutės, komandas skyrė vos vienas taškas (68:69), tačiau tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 15:2 ir pasiuntė jaunuosius oponentus į nokdauną – 70:84.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Modestas Žaunieriūnas ir Ignas Juškevičius. Pastarasis dar atkovojo 8 kamuolius ir su 21 efektyvumo balu buvo naudingiausias komandos žaidėjas.

„Žalgirio-2“ ekipai taip pat po 18 taškų įmetė Paulius Murauskas ir Justinas Ramanauskas. P.Murauskas taip pat pademonstravo gerą pataikymą – 6 iš 6 tikslūs dvitaškiai, du pramesti tritaškiai, 6 iš 9 baudų metimai, tačiau jį sustabdė susirinktos 5 pražangos.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas (6/6 dvit., 6/9 baud.) ir Justinas Ramanauskas po 18, Vitalijus Kozys 12, Karolis Babušis 10.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žaunieriūnas ir Ignas Juškevičius (8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 18, Evaldas Džiaugys 17, Rokas Mačiulis 11, Deividas Kumelis 10 (12 rez. perd.).